Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Meni su ovakve moto tenisice potpuno besmislene, ruzne su ko Simod 80-ih a ne vjerujem da ovo platno ista moze zastititi. S druge strane su oni jaci modeli koji izgledaju kao gojzerice za planinarenje.
 
  • Like
Reactions: gvo
Meni su ovakve moto tenisice potpuno besmislene, ruzne su ko Simod 80-ih a ne vjerujem da ovo platno ista moze zastititi. S druge strane su oni jaci modeli koji izgledaju kao gojzerice za planinarenje.
Svako ima svoj ukus,zato nemam namjeru proturječja tvome mišljenju.Platno nije obično platno.Na internetu ima puno informacija o takvim "moto tenisicama" tako da ko hoće info može ih naći.E sad, sigurnost,zna se,kad se razbiješ na motoru nikad ne znaš hoćeš li se ili nećeš izvući.Ne trebam ničije mišljenje u vezi vlastite sigurnosti.Ja se osjećam sigurniji.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Znači Mate ,koliko sam uspio razumjeti .,tebi bi bilo ispod časti obuti ovakav tip tzv .moto tenisica .Čim je cijena 49,90., nisu dobre,tj.ne udovoljavaju kriterijima .
 
Znači Mate ,koliko sam uspio razumjeti .,tebi bi bilo ispod časti obuti ovakav tip tzv .moto tenisica .Čim je cijena 49,90., nisu dobre,tj.ne udovoljavaju kriterijima .
1 model je 2017 godina
2 cijena je oko 90 €
Sad je sniženje
 
Tommy ,sve pet .Čekam da herr.Matte obrazloži njegovo stajalište glede ovih acerbis postola ili ti ga tenisica.Komparacija hummera i Lade bi s tog aspekta mogla biti zanimljiva.😎🤣👍
 
  • Like
Reactions: tommy71k
Svako ima svoj ukus,zato nemam namjeru proturječja tvome mišljenju.Platno nije obično platno.Na internetu ima puno informacija o takvim "moto tenisicama" tako da ko hoće info može ih naći.E sad, sigurnost,zna se,kad se razbiješ na motoru nikad ne znaš hoćeš li se ili nećeš izvući.Ne trebam ničije mišljenje u vezi vlastite sigurnosti.Ja se osjećam sigurniji.
Nisi me shvatio odnosno nije kritika nego se meni ne svidaju. Ne ove nego sve takve jer ih imaju u ponudi bas svi proizvodaci. Sto se tice sigurnosti, nema stitnika, nema karbona.... stave neko dvostruko sivanje i mrvicu jaci vodoneprpusni materijal i to je kao sigurno. Uzeo sam jedne prije koji tjedan, nisam jos nosio, ali sam ih pregledao. Nema razlie od obicnih gojzerica.
 
Naravno da nisu na razini sa „pravim“ moto cizmama sto se sigurnosti tice, ali da nadjem model koji mi se estetski svidja, sigurno bih ih kupio. U stvari sam ih i htio par puta kupiti, ali sam ih svaki put vratio nazad. Na slici izgledaju koliko-toliko lijepo, ali kada stignu izgledaju kao nesto sto bi Cico Stos nosio :mrgreen:
Vjerojatno u manjim brojevima i ne izgledaju lose, ali broj 46 izgleda uzasno.
Ljeti nosim Timberland cizme na moto traperice, a dosta cesto i obicne tenisice ako ne idem daleko ili je bas vruce. Zimi, naravno, prave moto cizme.
 
  • Like
Reactions: tommy71k
Znači Mate ,koliko sam uspio razumjeti .,tebi bi bilo ispod časti obuti ovakav tip tzv .moto tenisica .Čim je cijena 49,90., nisu dobre,tj.ne udovoljavaju kriterijima .
Procitam i ne vjerujem koji gluoi zakljucak, onda sam vidio tko je napisao pa me ne cudi.
 
Naravno da nisu na razini sa „pravim“ moto cizmama sto se sigurnosti tice, ali da nadjem model koji mi se estetski svidja, sigurno bih ih kupio. U stvari sam ih i htio par puta kupiti, ali sam ih svaki put vratio nazad. Na slici izgledaju koliko-toliko lijepo, ali kada stignu izgledaju kao nesto sto bi Cico Stos nosio :mrgreen:
Vjerojatno u manjim brojevima i ne izgledaju lose, ali broj 46 izgleda uzasno.
Ljeti nosim Timberland cizme na moto traperice, a dosta cesto i obicne tenisice ako ne idem daleko ili je bas vruce. Zimi, naravno, prave moto cizme.
Gle,sve broj 46 izgleda užasno,moje cipele na poslu moram uzeti 47,da ne pričam dalje kaj sve slušam oko toga.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Naravno da nisu na razini sa „pravim“ moto cizmama sto se sigurnosti tice, ali da nadjem model koji mi se estetski svidja, sigurno bih ih kupio. U stvari sam ih i htio par puta kupiti, ali sam ih svaki put vratio nazad. Na slici izgledaju koliko-toliko lijepo, ali kada stignu izgledaju kao nesto sto bi Cico Stos nosio :mrgreen:
Vjerojatno u manjim brojevima i ne izgledaju lose, ali broj 46 izgleda uzasno.
Ljeti nosim Timberland cizme na moto traperice, a dosta cesto i obicne tenisice ako ne idem daleko ili je bas vruce. Zimi, naravno, prave moto cizme.
Ja ni cizme vise ne nosim nego one kao bolje moto tenisice. Te bar imaju neka pojacanja i stitnike, ove nemaju nista osim deklarirane antinesto tkanine pa je zapravo pitanje tko ih je i zasto prozvao moto? Moja teorija je da su svi poceli proizvoditi/prodavati brandiranu casual odjecu i obucu i s obzirom na potpis, prozvalo ih moto.
 
  • Like
Reactions: gvo
Pogle ovo:

Do prije 2 god bi bez citanja rekao da je to Mammut ili Salomon kolekcija za trekking.
A gle,ponavljam,o ukusima ne raspravljam jer neko voli plave neko crne,neko ćevape neko puricu s mlincima.
 
Naravno da nisu na razini sa „pravim“ moto cizmama sto se sigurnosti tice, ali da nadjem model koji mi se estetski svidja, sigurno bih ih kupio. U stvari sam ih i htio par puta kupiti, ali sam ih svaki put vratio nazad. Na slici izgledaju koliko-toliko lijepo, ali kada stignu izgledaju kao nesto sto bi Cico Stos nosio :mrgreen:
Vjerojatno u manjim brojevima i ne izgledaju lose, ali broj 46 izgleda uzasno.
Ljeti nosim Timberland cizme na moto traperice, a dosta cesto i obicne tenisice ako ne idem daleko ili je bas vruce. Zimi, naravno, prave moto cizme.

Ja sam uzeo TCX prije par godina, nosio ih jednom ili 2 puta. Isto broj 46, na mojih 182 izgledam kao hobit. Glavni razlog zašto ih nenosim je što se kližu na skliskoj podlozi, puno više od civilnih tenisica. Nemam dojam da pružaju išta bolju zaštitu.
 
Gledam kupiti ljetnu tekstilnu jaknu pa ako ima netko da ih je vidio/probao uživo da kaže koja se čini prozračnija.



Znam da ima i drugih full prozračnih jakni, ali ove su mi OK jer imaju i termo postavu ako zatreba po putu.
Imam ljetnu Spidi full mesh vec godinama. Super je , dugotrajna i kvalitetna. Nosim ju kad je 20C do 35C, za sve ispod imam deblju jaknu sa podstavama.
Piše da ima i termo podstava kao opcija..
 
Procitam i ne vjerujem koji gluoi zakljucak, onda sam vidio tko je napisao pa me ne cudi.
Jedan od tvojih "u nizu" zaključaka i konstatacija na temelju tvojih kriterija.Jesam uopće komentirao sigurnosni aspekt proizvoda ili bilo što drugo.Jednostavno sam očekivao to od tebe jer se ne možeš spustiti na level prosječnog čovjeka ,tvoj svemir je izvan andromedine galaksije, stoga spusti se na četiri ,nemoj biti na dvije🤣👍
 
Ja sam uzeo TCX prije par godina, nosio ih jednom ili 2 puta. Isto broj 46, na mojih 182 izgledam kao hobit. Glavni razlog zašto ih nenosim je što se kližu na skliskoj podlozi, puno više od civilnih tenisica. Nemam dojam da pružaju išta bolju zaštitu.
Imam i ja te TCX jos negdje u podrumu i istina da se uzasno klizaju. Par puta sam se umalo ispruzio radi njih kad sam stajao na semaforu pa sam odlucio da se ne isplati. Radije obicne civilne tenisice.
 
Jedan od tvojih "u nizu" zaključaka i konstatacija na temelju tvojih kriterija.Jesam uopće komentirao sigurnosni aspekt proizvoda ili bilo što drugo.Jednostavno sam očekivao to od tebe jer se ne možeš spustiti na level prosječnog čovjeka ,tvoj svemir je izvan andromedine galaksije, stoga spusti se na četiri ,nemoj biti na dvije🤣👍
Ti stvarno glup lik. Ne vrijedam nego u 90% ne kuzis nista nego u pravilu zabrazdis na neke socijalne debilane.