Dobre prilike u oglasima

Ne vidim problema.
Evo baš završavam jedan rezervoar i jedan blatobran .Trebalo je samo malo povariti ,pofarbati ,staviti naljepnice prije.Nisam ni pipnul a na 23 godine starom stroju mi je iz novčanika izletjelo 120 i par eura .Ma ,to more svaki.🤣👍
 
  • Like
Reactions: diesel power
Pa dajte vi teški intelektualci protumačite, jer ja ne vidim ništa pogrešno što je čovjek rekao, a vi se uzjebali jer ste, eto, jedinična mjera pameti, logike i inteligencije, a nadasve pravopisa i gramatike...
 
"Na motoru je razbita maska imam komad te plastike koja u cijelosti cijela I bez ogrebotine, potrebno ju je povariti i prefarbati. "
Sta ti tu nije jasno?
Znaci masku treba varit i farbat, kakva je to original plastika koja se vari kod montaže?
 
pa kako vam nije jasno...moroni.ha er
kupiš .75 egalin temeljno sive i problem riješen, imaš tipi topi erjedan ilnijedan spremna za isućih 128 tkm i 38 vlasnika
 
  • Like
Reactions: elektricar86
"Na motoru je razbita maska imam komad te plastike koja u cijelosti cijela I bez ogrebotine, potrebno ju je povariti i prefarbati. "
Sta ti tu nije jasno?
Znaci masku treba varit i farbat, kakva je to original plastika koja se vari kod montaže?

Možda se čovjek malo krivo izrazio u smislu potrebnih radnji, ali ima zamjensku plastiku za onu razbijenu i to je to... svakako nedovoljno da se ismijava...
 
Možda se čovjek malo krivo izrazio u smislu potrebnih radnji, ali ima zamjensku plastiku za onu razbijenu i to je to... svakako nedovoljno da se ismijava...
Slažem se. Za to je dovoljno i "razbita".
 
IMG_20240202_195145_792.jpg
 
Pa dajte vi teški intelektualci protumačite, jer ja ne vidim ništa pogrešno što je čovjek rekao, a vi se uzjebali jer ste, eto, jedinična mjera pameti, logike i inteligencije, a nadasve pravopisa i gramatike...
Lik u oglasu doslovno sere kvake, a ti ga opravdavas, cemu to.
Ti to zaista treba.
 
Možda je sama cijela i ispravna kao rezervni dio, no kod montaže ju treba povariti i prefarbati...
Gledam ovaj komentar jučer i mislim si ma zajebavaš se sto posto. Koje varenje cijele plastike radi montaže? Vari se napuknuta plastika i tjt. Ništa pogrešno nije rekao? 1. Popravak dođe više od 500 eura, a ne 50-150. 2. Cijena karambola starog 20 godina ne smije po zdravom razumu biti više od 2000 €. 3. Ne kužim zašto sereš ostalima kad jedino si ti za ostali kontra hahaha.