Dobre prilike u oglasima

Koje varenje cijele plastike radi montaže?

Pa to i rekoh da je gotovo jedino zajebo... u svakom slučaju nedovoljno da se od oglasa radi show program...

Znaci poznat je po gluposti

Ne bih bio da o tome odlučuje netko pametan. Kao da i ovih nekolicina predstavljaju pamet, no duboko su uvjereni u to... pa neka im, trebaju bedaki imati veselje. A tu je da jednu bezveznu pogrešku oglašivača bedakima bude smiješna konstantno.
 
Pa to i rekoh da je gotovo jedino zajebo... u svakom slučaju nedovoljno da se od oglasa radi show program...



Ne bih bio da o tome odlučuje netko pametan. Kao da i ovih nekolicina predstavljaju pamet, no duboko su uvjereni u to... pa neka im, trebaju bedaki imati veselje. A tu je da jednu bezveznu pogrešku oglašivača bedakima bude smiješna konstantno.
Cijeli oglas je pun gluposti ko i tvoji komentari zato i je show program od oglasa.. nabrojao sam ti prije, a ima jos toga sigurno zasto je oglas smjesan. Motor ne vrijedi u ovom stanju vise od 2000 eura za pocetak
 
  • Like
Reactions: Village
Cijeli oglas je pun gluposti ko i tvoji komentari zato i je show program od oglasa.. nabrojao sam ti prije, a ima jos toga sigurno zasto je oglas smjesan. Motor ne vrijedi u ovom stanju vise od 2000 eura za pocetak

Bitno da imamo i tebe da uneseš veliki dašak pameti i intelekta u cijeli forum... eto probitka samo tako. Šteta što je to jalova nada...

A koliko vrijedi ili ne, to je posebna kategorija za mentalne bolesnike koji vole pametovati koliko što vrijedi ili ne vrijedi, iako o tome znaju samo što piše u dva tri reda šturog oglasa, evtl još ponešto više, no pitanje je tko i sa foruma prodaje išta a da to nema masu detalja koje on sam skriva i taji...?... svatko ima pravo tražiti koliko hoće, ima svoje razloga pa makar oni bili posve nebitni ikome, uvijek je tu još puno stvari koje ne pišu i za koje se ne zna, jer komentirati nečiji motor u prodaji je samo zeleno svjetlo da se onda komentira i sve drugo, počev od tebe i tvojeg izbora onoga što voziš pa nadalje... jer možda i nije toliko bitno što se komentira već tko to radi. I zašto.
 
Last edited:
meni se čini odlična prilika

imam jednu bačvu na koju stanem kad čistim oluk od lišća, ako uzmem ovu talijensku drezinu mogo bi bačvu bacit





Srki
 
Pa dajte vi teški intelektualci protumačite, jer ja ne vidim ništa pogrešno što je čovjek rekao, a vi se uzjebali jer ste, eto, jedinična mjera pameti, logike i inteligencije, a nadasve pravopisa i gramatike...
Kak ja i dalje vidim tvoje komentare, a filtrirao sam ih..
 
Kak ja i dalje vidim tvoje komentare, a filtrirao sam ih..
moraš ga na ignore, onda ne vidiš

bez toga nemaš šansi, MF će ti iskakat sa sranjima na mjestima gdje se najmanje nadaš


inteligencija dolazi u mnogo oblika i teško ju je definirati, al njegova glupost se vidi odmah na kilometre




Srki
 
  • Like
Reactions: tegla
Kak ja i dalje vidim tvoje komentare, a filtrirao sam ih..

Zato jer si tegla, sa istim sadržajem u glavi, no nisi najgori - drki te šije za par kopalja... inteligentni čitaju samo ono što njima paše. Zato ti nemoj biti neinteligentan, iako ne znam što bi ti drugo i mogao biti...
 
Bitno da imamo i tebe da uneseš veliki dašak pameti i intelekta u cijeli forum... eto probitka samo tako. Šteta što je to jalova nada...

A koliko vrijedi ili ne, to je posebna kategorija za mentalne bolesnike koji vole pametovati koliko što vrijedi ili ne vrijedi, iako o tome znaju samo što piše u dva tri reda šturog oglasa, evtl još ponešto više, no pitanje je tko i sa foruma prodaje išta a da to nema masu detalja koje on sam skriva i taji...?... svatko ima pravo tražiti koliko hoće, ima svoje razloga pa makar oni bili posve nebitni ikome, uvijek je tu još puno stvari koje ne pišu i za koje se ne zna, jer komentirati nečiji motor u prodaji je samo zeleno svjetlo da se onda komentira i sve drugo, počev od tebe i tvojeg izbora onoga što voziš pa nadalje... jer možda i nije toliko bitno što se komentira već tko to radi. I zašto.
Gle debilu dovoljno mi je to da svi znaju da si totalni debil i da sa tobom ne vrijedi bilo kakve rasprave voditi.
 
  • Like
Reactions: tegla
Debil ti glavu nosi, a tko što ovdje zna, nemoj se tješiti... jednostavno nemaš pojma, no slobodan si sebe uvjeravati u suprotno. Uvreda je argument neznalice, a ti si taj.
 
  • Like
Reactions: pamzor
1000062474.jpg


Limited :love:
 
  • Like
Reactions: thommy