Monsteri Hrvatske

Nedavno sam u Panigale hr pitala za novi sic za svoju staru kramicu(620 2004) i imaju ga još za naručiti, oko 100 eura je negdje bila cijena. Možda naručiti novi? Samo info ;)
Ja mislio na svom s4r dat obnovit..... sl ak je novi 100 eur, ne isplati se to obnavljat.
Mislim da je taj sic isti 620, 800, 1000 i 996....
 
  • Like
Reactions: lili
Mene je prije nekoliko mjeseci na 30tkm ispalo oko 900 eur.
Za auspuhe pogledaj HP Corse, prodao sam vec skoro 20-ak komada i ljudi su jako zadovoljni.
Gledao ih, ali nisu mi baš lijepi. 😁
Koja im je cijena?
Pokušavam naći rabljene Termie s homologacijom.
Cijenom mi je npr. pristupačan Mivv novi.
 
Tocno sam znao...😂 Kad sam napisao post sjetim se da uopce nisam ziher da li imaju za Monstera, otvorim stranicu, pogledam i prva reakcija je bila, u jebote, fakat ruzno izgledaju. 😂 I sad dode tvoj komentar.😁
Na mom motoru Hydro model izgleda odlicno, na Monsteru bas i ne. Ako hoces Mivv, posalji poruku Bob Rocku, on ih radi i ima uvijek popust za forumase.
 
  • Like
Reactions: Play_Life
Ja mislio na svom s4r dat obnovit..... sl ak je novi 100 eur, ne isplati se to obnavljat.
Mislim da je taj sic isti 620, 800, 1000 i 996....
pitaj Dudu. Ja sam pitala za par stvari, iskreno ne sjećam se točno cijene, jer sam pitala i za retrovizore pa se šokirala da su skuplji od sica :ROFLMAO::ROFLMAO: 70 eura komad
 
Last edited:
Tocno sam znao...😂 Kad sam napisao post sjetim se da uopce nisam ziher da li imaju za Monstera, otvorim stranicu, pogledam i prva reakcija je bila, u jebote, fakat ruzno izgledaju. 😂 I sad dode tvoj komentar.😁
Na mom motoru Hydro model izgleda odlicno, na Monsteru bas i ne. Ako hoces Mivv, posalji poruku Bob Rocku, on ih radi i ima uvijek popust za forumase.
Ma na kraju ću uzeti Arrow.
Daju katalizator uz auspuhe.
Mivv ih naplati 200+ eura.... 😁

P. S.

Ako netko prodaje rabljene Termie koji se mogu homologirat, neka mi pošalje poruku. 😁
Mislim, može i Mivv i sl., ali s katovima. 😁
 
Last edited:
Ja mislio na svom s4r dat obnovit..... sl ak je novi 100 eur, ne isplati se to obnavljat.
Mislim da je taj sic isti 620, 800, 1000 i 996....

Nije isti, 620, 695 i mislim 800 imaju niži sic.

Na svome sam imao sic od S2R i osjetno je bolji položaj u vožnji bio.
 
Nije isti, 620, 695 i mislim 800 imaju niži sic.

Na svome sam imao sic od S2R i osjetno je bolji položaj u vožnji bio.
S2R 1000 Je najbolji zracnjak. I snaga i izgled i zvuk i karakter motora.
Cu da ga opet kupim jednog dana..
 
  • Like
Reactions: ODST
Monster onakav kakav sam ja zamisljao, sve atestirano...nazalost danas otpalo kuciste straznjeg desnog zmigavca ( novi lampa zmigavci) sutra narucujem novi

Poklopac sica
Odrezana konstrukcija zadnjeg kraja
Mali zmigavci podignuti kraj stopa
Kratki nosac tablice
I visoko postavljeni auspusi

Prednji kraj skoro original, samo mali zmigavci na drugoj poziciji i nizi/siri volan
 

Attachments

  • Screenshot_20240211_184007_Instagram.jpg
    Screenshot_20240211_184007_Instagram.jpg
    176.5 KB · Views: 0
Promjenis zmigavac i onda staklo otpadne po putu.

Ja sa svojim zmigavcem sam pogodio stup od prom. znaka gurajuci motor u rikverc.na terenu ga zabio u blato, Poljubio afalt s 30-40km/h lagano strugao i nije staklo otpalo ni zmigavac se raspao ima sitan oziljak ali i dalje je kao tenk...

I onda kaze netko promjeni zmigavce ruzni su i lice na crt televizor :mrgreen:

Na kineza stavio nove zmigavce original kineske i nakon 15k km raspao se u proste faktore...