Dobre prilike u oglasima

Sve u svemu dobro zamišljeno.Treba još puno truda i vremena sa se to privede kraju.Cijena je takva kakva je .Za mnoge je krama, za neke dobra baza ko se želi s tim igrati.Zapravo nije loše.😎👍
Dobra baza za zajebavat se da ga cijeni 500,600e pa si ga netko slozi za Marof, makar bio tezak.

Nekoga tko ovo sklepano drlo koje ne mozes registrirati cijeni 4500e mozes samo ismijavati, nista vise. "Sitna korekcija cijene" :ROFLMAO:
 
Ova Honda je dobra baza i volim prerade i sutra bi krenuo sa nekim projektom al prosla su ta vremena...zadnji mi je bio cbr900rr, prodao jer jednostavno vise nije islo...danas je borba atestirati homologirane djelove, a gdje jos neku totalnu preradu..
 
Ova Honda je dobra baza i volim prerade i sutra bi krenuo sa nekim projektom al prosla su ta vremena...zadnji mi je bio cbr900rr, prodao jer jednostavno vise nije islo...danas je borba atestirati homologirane djelove, a gdje jos neku totalnu preradu..
Vrijedi li ti bas toliko koliko pise?
Mislim da cijena nije realna sve da se pravimo da se moze atestirati.
 
Vrijedi li ti bas toliko koliko pise?
Mislim da cijena nije realna sve da se pravimo da se moze atestirati.
Ma ne naravno...cijena je pretjerana...cak i za ono vrijeme od prije cca 15 godina kad se ovakvo nesto moglo normalno regati
 
  • Like
Reactions: tegla
Ja bi to malo preformulirao pa bi bilo ovako: Tko bi normalan to htio regat? 🤣
Ma dobro, to stoji. Ja sam vise potegnuo pitanje cijene za motor koji nema nikakve sanse da se atestira i registrira.
Za stazu nije, za polje nije. Da je lijepo slozen, opet nije.
Ja bum ga sutra bas nazvao da vidim sto mu je u glavi.
 
Kao sto sam i pretpostavio, prvi koji ga je dosao pogledati ga je i kupio, i to bez cjenkanja.
Adio Banditos, ipak je bila dobra prilika :)
IMG_0947.jpg
 
Last edited:
Pojma nemam. Zemske kazu da bi neki maxi skuter, a ni meni nije mrska ideja opustene voznje kroz Schwarzwald u nekoj fotelji bez saltanja. Vagam jel se isplati dati 4500€ vise za Forzu 750 ili ipak uzeti polovnu Integru 750.
 
Pojma nemam. Zemske kazu da bi neki maxi skuter, a ni meni nije mrska ideja opustene voznje kroz Schwarzwald u nekoj fotelji bez saltanja. Vagam jel se isplati dati 4500€ vise za Forzu 750 ili ipak uzeti polovnu Integru 750.
X-ADV,...?
Cijena,...?
 
  • Like
Reactions: roberto and ODST