Dobre prilike u oglasima

Nekoliko puta vise :mrgreen:
Ali je radi toga i bio kupljen. Trebala mi je zanimacija za zimu i toj svrsi je i posluzio. Nije da sam ga nesto i namjeravao voziti.
Mislim da bi ti sljedeci motor trebao bit tuono v4 1100, malo ga sredi pa ga jeftino meni prodaj :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: WraGG
Gresini rejsing limited edišn :love:

1000065167.jpg
 
Kao sto sam i pretpostavio, prvi koji ga je dosao pogledati ga je i kupio, i to bez cjenkanja.
Adio Banditos, ipak je bila dobra prilika :)
View attachment 777235
Uglavnom tako bude, ali nemoš prodati da te prije ne kontaktira bar 20 internet ratnika bez love u džepu pa ti preko poruke nude kao 20-30 posto manje love, a onda ti dosadi pa im kažeš može nema problema pa onda kreće izvlačenje. Uglavnom kažu da moraju prvo prodat svoj motor
 
  • Like
  • Haha
Reactions: roberto and tegla
Uglavnom tako bude, ali nemoš prodati da te prije ne kontaktira bar 20 internet ratnika bez love u džepu pa ti preko poruke nude kao 20-30 posto manje love, a onda ti dosadi pa im kažeš može nema problema pa onda kreće izvlačenje. Uglavnom kažu da moraju prvo prodat svoj motor
Jos su mi jaci kada spuste cijenu za trecinu i ubace neku pricu kako im je tesko u zivotu i kako zbilja nemaju vise love.
Jedan mi je plakao nesto o financijama i kako mu je tesko po zadnje te zbilja nema love, pa kroz pricu nabrojao sva 3 motora koja ima te kako bi mu moj bio cetvrti.

A ima i ovakvih.
Ljudi me fasciniraju nekad.
 

Attachments

  • njuskalo.JPG
    njuskalo.JPG
    76.3 KB · Views: 0
Zvalo ih je par takvih, ali sam to odmah kulturno otpepao. Jedan me je 10 minuta uvjeravao da mi je cijena utopicna u najmanju ruku i da ce mi uciniti uslugu ako ga uzme za 3500€ jer vise ne vrijedi i nece nikada vrijediti, a to sve bez da je i pogledao motor. Zadrzao sam smirenost jer je bio suncan dan i bili su neki stejkovi za rucak :mrgreen:
Bio je cak jedan koji mi je nudio 200€ manje da mu ga dovezem u Hamburg cca 650km i da on onda odluci hoce li kupiti. Ljubazno i bez teskih rijeci sam mu objasnio da mu je najbolja solucija da odjebe u troskocima :mrgreen:
 
  • Like
  • Wow
Reactions: roberto and tegla
Boze Radman-Livaja

https://web.facebook.com/#
Pozdrav, evo da se zahvalim Denis Batinović na "lipim ricima" ranije danas i di je ispalo da sam ga ja prevario..
Momak mi se javio i ispitivao o motoru te ja sam mu reka da motor nije nov da ima tragove koristenja itd
Pita sam ga hocu li mu detaljnije slikat motor on je reka da nema potrebe za tim
Motor sam objavio na oglasu za 4300e na sta mi je on reka da je njemu budzet 3800 na sta sam ja ipak prista jer momak treba potrosit barem 200e na put i da moze neke nedostatke motora rijesit.
Reka sam mu da je na motoru kinez auspuh koji sam ja dobio s motorom da se sa njim lipo cuje ali da uz motor ide i orginal zbog tehnickog
Kad je stigao kod mene za njim je tu dosao i jedan barba iz Sinja kojeg je on zovnio da mu pregleda motor, barba je prigleda motor i reka da motor izgleda u skladu s godinama i kilometrima.
Pregleda je cijelu ramu motora i reka da motor nije bio razbijan
Pita me sta je s vilicama ja sam mu reka da je meni receno da su reparirane prije nego je dosao kod mene
Ja sam mu na sve to rekao da u svijetlo ulazi voda od kad sam stavio led zarulju jer je ona duza od obicne h4 zarulje nekih 2-3 cm i zbog togs ne mogu vrstit gumu koja sprjecava da tu ude voda u svijetlo i da zato ima koja kapljica u njemu nakon pranja
Zmigavce sam mu rekao ako se dogovorimo da cu mu poslat postom jer su ostali u mom autu koje sam posudio prijatelju da ide sa njim na Brac(a on je naveo da sam napisa da su ostali u prijateljevom autu)
Kad je taj barba otisao ca, momak je napravio probnu voznju reka da se motor lipo vozi i ne vuce u stranu(a u svojoj objavi je napisao da vuce u stranu)
Nakon toga mi je njegov otac reka da bas i nisam lanac odrzava da je cijeli zahrđao(izgleda da covik ne vidi dobro jer tolki znalac nije skuzio da je na motoru zlatni lanac)
Onda su na motoru gledali svaku tockicu koju su mogli nac da bi mi na kraju ponudili jos 300e manje nego sta smo se dogovorili na sta nije bilo sanse da ja pristanem jer sam vec ranije spusta 500e(da je ponudio 100e manje kao sta je napisa u svojoj objavi ja bi prista) ali eto on je dosa kupit motor za koji vjv i nije imao novce nego se nadao da ce dobit ispod svake cijene
To je to sta ja imam rec
Pozdrav od "prevaranta" sa crvenom Hondom cb500f iz Sinja
 
A kako se po oglasima formira cijena? Htjeli bi prodati, otvore oglasnik i ugodno se iznenade jer je neki optimist prije njih za taj model nabio cijenu i to postaje referenca.
 
Ovamo se 750-tke daju naci ispod 5000€ i to u jako dobrom stanju. Za 6 ju sigurno ne bih kupio. Onda radije par tisuca nadodam i uzmem Forzu 750.
 
  • Like
Reactions: roberto
Ovamo se 750-tke daju naci ispod 5000€ i to u jako dobrom stanju. Za 6 ju sigurno ne bih kupio. Onda radije par tisuca nadodam i uzmem Forzu 750.
A vani se valjda svaki motor da naci jeftinije nego kod nas, ne znam jesu se nasi napili antifriza, ali postalo je vec smijesno.
Dok sam bio u UK i gledao neke Hornetice, Bandite i slicne srednje nejkede da se kruzam otokom slobodnim danima, dalo ih se naci 800-2000 funti i to u sasvim okej stanju.
Skicnem kod nas, ispod 3 nema ni krseva u toj kategoriji.