Yamaha XT 700 Tenere

Kombi san dobia doslovno za otic, ukrcat i vratit se. Cim se dignu temp dolazim 100%, vise bi bia red. Uzea san ga u moto Meyer i cienae bila vrhunska.

Daj neki link za oglasnik, da usporedim cijene, uzima bi Kawasaki KXF 250 za maloga
 
TO je oficijelni Honda/Yamaha dealer nema oglasnika :mrgreen: Nisam dugo bio tamo vidim sve nove face jedino Ushi jos od starih :cool:

 
  • Like
Reactions: diesel power
Nemam ni jedne trenutno di se vidi stražnji dio pa evo ova najbliža😊
Nosač je kineski i služi svrsi....
WhatsApp Video 2024-01-04 at 18.28.51 (2).gif


Ako se nevaram, imam isti taj kineski. Raspo se na malo jačem terenu. Modificirao isti nosač sa par zahvata. Sad ce nosač zadnji se raspast ako i to ;-) . Dobacim slike kad stignem ako te zanima.
 
TO je oficijelni Honda/Yamaha dealer nema oglasnika :mrgreen: Nisam dugo bio tamo vidim sve nove face jedino Ushi jos od starih :cool:


Ma link od oglasnika ka sta je u nas njuskalo
 
Ma link od oglasnika ka sta je u nas njuskalo
Kupljen je u Njemackoj i cini mi se da su ciene puno nize nego u NL. O5 ako u NL kupues do 1-2 godine starosti mozes izvuc nazat porez na luksuz. Najgledaniji oglasnik tj. nesta ka njuskalo bi bia marktplaats.nl
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
View attachment 774967

Ako se nevaram, imam isti taj kineski. Raspo se na malo jačem terenu. Modificirao isti nosač sa par zahvata. Sad ce nosač zadnji se raspast ako i to ;-) . Dobacim slike kad stignem ako te zanima.
Moj se drži bez problema a dalje bumo vidli ne....
 
Nego, tražim rally sic, ima netko da prodaje?
 
Sto se tice nosaca, uzmite ovaj i nece puknut sigurno, komad zeljeza...ja atestirao takav, samo uzeo sa osvjetljenjem tablice(ima E broj), nesto malo skuplji, da ne trazim sad..svi prije nosaci su bili tanki i za nista
 

Attachments

  • Screenshot_20240116_194519_eBay.jpg
    Screenshot_20240116_194519_eBay.jpg
    354.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: max-damage and pa3q
Sto se tice nosaca, uzmite ovaj i nece puknut sigurno, komad zeljeza...ja atestirao takav, samo uzeo sa osvjetljenjem tablice(ima E broj), nesto malo skuplji, da ne trazim sad..svi prije nosaci su bili tanki i za nista
Ovo definitivno potvrđujem što je ODST rekao. Nije stvar ni čak željeza/aluminija već samog dizajna nosača. U ovog se nosač spaja na ramu preko zgloba koji je rotirajući. Prijatelj s kojim vozim ima jako sličan takav, brand OffTheRoad , nikakvih problema do sad a mislim da ni neće upravo radi toga.
https://www.off-the-road.de/en/tene...maha-tenere-700-world-raid-for-oem-indicators
 

Attachments

  • HUK-OTR-T700WR-Heckumbau-Kit-Yamaha-Tenere-700-World-Raid-original-Blinker-4_600x600.jpg
    HUK-OTR-T700WR-Heckumbau-Kit-Yamaha-Tenere-700-World-Raid-original-Blinker-4_600x600.jpg
    65.5 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pa3q
Jucer izasa oglas za Thor skid plate za Yamahu world raid. Kaze lik nikad vozen, narucen krivo. Kosta priko 500 eura i da bi ga da za 350. A bas taj mi se najvise svida. Jedini problem, ovaj je metalni umisto po moim zeljama crni. Nie proslo ni dvi ure, lik spusti cienu na 300 eura. Kazem sam sebi, ako ostane do sutra (danas) ujutro, bubnut cu cienu pa app. I napisem mu ja jutros poruku da nudim 250 eura. Nakon 5 min posalje poruku da moze. Kazem dolazim odma dok se nie predomislia. Zivi u jako dobrom dielu Amsterdama i pun je ka brod. Odma smo dogovorili jos dielova tako da cekam da se javi. Sad jos samo 3bam odlucit kako ovog piturat u crno? Ili plastificirati? Ima li ko ideju?
 
  • Like
Reactions: diesel power
Jucer izasa oglas za Thor skid plate za Yamahu world raid. Kaze lik nikad vozen, narucen krivo. Kosta priko 500 eura i da bi ga da za 350. A bas taj mi se najvise svida. Jedini problem, ovaj je metalni umisto po moim zeljama crni. Nie proslo ni dvi ure, lik spusti cienu na 300 eura. Kazem sam sebi, ako ostane do sutra (danas) ujutro, bubnut cu cienu pa app. I napisem mu ja jutros poruku da nudim 250 eura. Nakon 5 min posalje poruku da moze. Kazem dolazim odma dok se nie predomislia. Zivi u jako dobrom dielu Amsterdama i pun je ka brod. Odma smo dogovorili jos dielova tako da cekam da se javi. Sad jos samo 3bam odlucit kako ovog piturat u crno? Ili plastificirati? Ima li ko ideju?
Pituraj, lakše je popravit kad izgrebeš.:unsure:
 
Primer za aluminij pa sprej kvalitetni za auspuhe i odma nakon pituravanja to dobro ugrijat industrijskim fenom da pitura zapeče.

Će da probamo👍
 
mi se vidimo na moto partijima, klubovima, pročakulamo i tako...
uglavnom o tih ljudi nikad nisam čuo neka hvalisanje ili naslikavanje, ko neki što naprave đir do primoštena pa ih pun internet...
ja sam puno stariji od njih, a guštam ih čut i vidit.
mislim da su na nekom putovanju nedavno, osvojili na nekoj lutriji harleya... šou totalni.
 
  • Like
Reactions: Bibe and AnteK