Zg ekipa:-)

Haha...to je od domaće gušće masti.

Jucer u 5 minuta napravim ovo u photoshopu iz zajebancije. Jos namjerno izrežem lika loše da bude manji i da se namjerno vidi loš photoshop.
Stavim fotku u par moto grupa ( domacih i stranih )..dodem na net za 2 sata. 400 komentara i poruka. Znaci tipican primjer svijeta u kojem zivimo i kako je sve otislo u kurac.

Uspio sam razjebat feministice koje su mi prijetile u inbox da sam sovinisticka svinja jer generaliziram da zene vole pink boju i nabildane muskarce. Muski bili ljubomorni na izrezanog modela pa se poceli medusobno svađat i vrijeđat. Žene ( pogotovo starije bajkerice ) pocele ostavljak komentare kao napaljene pubertetlije u srednjoj skoli. Dobim jedno 30 frend requestova od zena i uletavanja u inbox. Komentara i prijetnje od homofoba. Jedino nisam dobio komentara i poruke od gay zajednice valjda :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:


Umirem od smijeha i trollam ljude cijeli dan ( napravio hrpu screenshotova za sprdacinu ). Ni na kraj pameti mi nije bilo da ovakva namjerno lose izvedena zajebancija moze napravit tako nesto. Ne zelim znat sto bi bilo da se napravi nesto sto je dobro i sto se tesko skuzi. Profili i Youtube kanal je imao 60% vise prometa nego 5 videa za koje sam se mucio mjesecima. :ROFLMAO:
postoji podloga u sivoj supstanci zakaj si dobil takvu reakciju

ljudi ce procitat svasta i odskrolat dalje, al NECE propustit jebenu priliku da te isprave, otkriju fotoshop ili urlaju da si u krivu :mrgreen:

dolazi do aktivacije centra u mozgu kojim ljudi zele "povratit" kontrolu na svoju stranu


na nekim stranicama sam ponekad trazio neku informaciju, postavis pitanje i cekas. ulogiras se sa drugim accountom i odgovoris KRIVO na postavljeno pitanje (tvoj prvi account) i samo cekas, izbije kaos od diskusije koji krenu ispravljat tvoj drugi account:mrgreen:

a picke ti uletavaju u DMs jer vole nabildane tipove koji ce ih hebat prek vikenda, a ne svoje muzice doma koji cuvaju djecu, registriraju joj auto i peku bezglutenske kiflice:mrgreen:


Srki
 
Last edited:
postoji podloga u sivoj supstanci zakaj si dobil takvu reakciju

ljudi ce procitat svasta i odskrolat dalje, al NECE propustit jebenu priliku da te isprave, otkriju fotoshop ili urlaju da si u krivu :mrgreen:

dolazi do aktivacije centra u mozgu kojim ljudi zele "povratit" kontrolu na svoju stranu


na nekim stranicama sam ponekad trazio neku informaciju, postavis pitanje i cekas. ulogiras se sa drugim accountom i odgovoris KRIVO na postavljeno pitanje (tvoj prvi account) i samo cekas, izbije kaos od diskusije koji krenu ispravljat tvoj drugi account:mrgreen:

a picke ti uletavaju u DMs jer vole nabildane tipove koji ce ih hebat prek vikenda, a ne svoje muzice doma koji cuvaju djecu, registriraju joj auto i peku bezglutenske kiflice:mrgreen:


Srki
:ROFLMAO: Istina
Zato portali zaraduju hrpu para na klikovima i prepucavanjima ljudi ispod "clanaka".
Sto gluplje i primitivnije to vise ljudi skupe.
 
Dobar jutar,

Novi radni tjedan je tu i idealna prilika da ubijete jos malo vremena dok ste na poslu i pravite se da radite.

Dal sam si malo truda ( mozda malo previse ) da nakon 15 000 predenih km napravim neku "recenziju" za Pirelli Scorpion STR Rally gume.

Kliknite barem 200 puta tako da zaradim ogromnu Youtube lovu pa da konacno mogu pocet i snimat video tipa " Kupio sam novi motor" svaki drugi tjedan.

Hvala :)

 
Jel ima kakvih preporuka za jednodnevni krug po Sloveniji? Gdje god odem kod nas u okolici Zagreba ceste su katastrofa za uživanje u zavojima,a bome mi se ne ide do istre ili magistrale svaki put
 
juče lagani đirić, a sad svo snjega

1711256075572.png
 
  • Like
Reactions: diesel power
prava drama se danas ujutro odvija u prijestolnici

kako ćemo to preživjeti


dajte još detalja o snijegu





Srki
 
  • Haha
Reactions: JosipS and prpa