Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Evo neki dan u rijeci po obilaznici lik sa 1.67 promila (po clanku iz nl) vozi jedno 10tak km u kontra smjeru i ne staje policiji koja ga pod rotirkama prati.
(Nevolim tu nasu obilaznicu, jako se neoprezno inace vozi i u pravom smjeru.)
Pise dalje clanak dobio cca 1900e kazne i 6mj bez vozacke. A sta da je naletio na koga na motoru ili autu i imamo novu tragediju..

Po meni je kazna za ovakve prijestupe uzimanje vozila i lobotomija, jel bi marusic bio blazi od mene ili ovo nije tako strasno jer pocinitelj nije ni mladi vozac ni motorist
 
  • Like
Reactions: JosipS and prpa
Znači, niti su još poznate sve okolnosti, niti je bilo na magistrali, ali on se svejedno osjeti pozvanim generalizirat i srat po svom ustaljenom običaju.

 
obzirom da uglavnom nemrem čitat te proljeve, jel on nakon svake nesreće donosi 5 novih predloga il je uvjek 5 istih
 
obzirom da uglavnom nemrem čitat te proljeve, jel on nakon svake nesreće donosi 5 novih predloga il je uvjek 5 istih
Koji god da jesu, počea je ozbiljno ulazit u područje ustavom zajamčenih/utuživih prava.
 
  • Like
Reactions: keed
Znači, niti su još poznate sve okolnosti, niti je bilo na magistrali
jebote kakav kreten, prvo sam pročitao ovaj njegov članak iznad tvoga i mislio da je na magistrali. koje dramatiziranje, dionica do makarske, naginjanje 45 stupnjeva, okupljanje na dubcima da bi se razmjenjivala iskustva o jurnjavi.
i pogledam tvoj članak i vidim da se radi o ovim uličicama iznad Omiša, nevjerojatno kakav smrad i kako mu dobro dođe svaka smrt za njegova preseravanja
 
jebote kakav kreten, prvo sam pročitao ovaj njegov članak iznad tvoga i mislio da je na magistrali. koje dramatiziranje, dionica do makarske, naginjanje 45 stupnjeva, okupljanje na dubcima da bi se razmjenjivala iskustva o jurnjavi.
i pogledam tvoj članak i vidim da se radi o ovim uličicama iznad Omiša, nevjerojatno kakav smrad i kako mu dobro dođe svaka smrt za njegova preseravanja

SD: "Prema neslužbenim informacijama, nesreću je skrivio 40-godišnji državljanin Meksika koji je bio pod utjecajem alkohola. On je na skretanju oduzeo prednost prolaska motociklistu koji se zabio u njegov auto. Meksički državljanin predan je pritvorskom nadzorniku."
 
Ima ovdje pametnih ljudi, mozda i odvjetnika pa da se slozi neka peticija ili nesto slicno protiv njega pa neka jede govna
 
SD: "Prema neslužbenim informacijama, nesreću je skrivio 40-godišnji državljanin Meksika koji je bio pod utjecajem alkohola. On je na skretanju oduzeo prednost prolaska motociklistu koji se zabio u njegov auto. Meksički državljanin predan je pritvorskom nadzorniku."
To je drugo, ono kad je lani meksikanac oduzea prednost vojniku kod Trogira.
 
jebote kakav kreten, prvo sam pročitao ovaj njegov članak iznad tvoga i mislio da je na magistrali. koje dramatiziranje, dionica do makarske, naginjanje 45 stupnjeva, okupljanje na dubcima da bi se razmjenjivala iskustva o jurnjavi.
i pogledam tvoj članak i vidim da se radi o ovim uličicama iznad Omiša, nevjerojatno kakav smrad i kako mu dobro dođe svaka smrt za njegova preseravanja
Ali poslušali su ga, prošli vikend su bile 4 patrole od Piska do Makarske, jutros je u Omišu policija, Pisak, i Dječje selo.

A ovo u Kaštelima nema smisla komentirati, pijani kreten je par obitelji zavio u crno.
 

Uspio je (i to debelo) nadmasit sam sebe sto se tice preporuka za kaznjavanje. Nakon ovog, jedino streljacki vod mu preostaje, a sto ce nakon toga savjetovat?


btw, oduzimao bi moticikle ako nemaju tablicu? 🤣


Moje misljenje je da je u proslosti zatekao ili uz pristanak gledao curu/zenu u klincu sa barem 5-6 motorista, snimao nadzornom kamerom, izracunao brzinu penetracije obzirom na velicinu i izmjerio da je ista frekvencija ubadanja dovela do vece brzine nego kad je on u pitanju, a on je etalon.
 
Last edited: