LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Dobro ako ti tako veliš, najpametniji si, sve znaš je li bilo ili nije, pomirio sam se jedino sa činjenicom da će budala kao ti i kvrgavih drva uvijek biti i da se tu ne može ništa. A sad opet skači na zadnje i uživaj.
 
Jako mi je bitno što ti "misliš", a još više što kao jadnik sam sebi daješ na važnosti kao onaj koji predstavlja "generalno mišljenje"...

Pametne stvari ne trebaju biti smiješne, no takvima kao ti život i prođe u veselju. No brain, no pain.

Slika zaslona 2024-03-11 u 12.25.16.png
 
Neobranjivo prema kome??

pa rekoh da mi je svejedno za tu falin Hondu, brdo vas objavljuje takove debnilarije pa se nitko ne loviu na to je li to bilo ili ne bilo istina, daj popustite sa glupiranjem, nemojte dokazivati svima nama da nema veće budale od stare budale... postojala ili ne postaojala, koga boli kurac?? Sad si pametniji skupa sa debosom uvijek antiprotivnim?
 
Jako mi je bitno što ti "misliš", a još više što kao jadnik sam sebi daješ na važnosti kao onaj koji predstavlja "generalno mišljenje"...

Pametne stvari ne trebaju biti smiješne, no takvima kao ti život i prođe u veselju. No brain, no pain.

View attachment 778133
Jos koji citat bajage i imas 13ogodisnja curica posts starter pack
 
  • Haha
Reactions: diesel power
To je bitno samo takvim debosima koji misle da je njihovo forumsko mišljenje nekome važno... važnije stvari ostavljam ujutro u WC školjci od toga, kao i ičije "pobjede" na tu temu... big muda. I nije samo meč, bato - osvojio je turnir! I kupio teren sa tribinama...
 
To je bitno samo takvim debosima koji misle da je njihovo forumsko mišljenje nekome važno... važnije stvari ostavljam ujutro u WC školjci od toga, kao i ičije "pobjede" na tu temu... big muda. I nije samo meč, bato - osvojio je turnir! I kupio teren sa tribinama...
jebateled.....
pa ti kurca ne kužiš....
ti si pobjedio...... gem set i meč.....

ti se sam sebi izruguješ.... a da ni ne kužiš..... toliko si glup.....
 
Ma jok ba to je zavjera teorije tepsijaska 😁 Carbon kredit kuca na vasa vrata ma nek kuca bas smo😎 kad placamo mobitelima i rucnim satovima 🤣 a i koji racku nam treba lova u 15 min City 💪😁
 
  • Like
Reactions: DuroDu
Koristi li netko ovakove folije za skrivanje brojeva tablice na radarima i laserima, izgleda dobro, nije skupo, no koristi li to, ima netko iskustva? Ili neki drugi, sličan sustav koji ne zahtijeva nikakav trud?

 
Oš da te se Marušić dohvati 😂 ne podliže li ta radnja pod nekakav članak o krivotvorenju dokumenta, a registarska pločica je dokument.


Lolo
 
Možda prije izjednačavanje sa skrivanjem tablice, no krivotvorenje nikako jer se ne dovodi u pravnu ili činjeničnu zabludu nadležno tijelo... BTW, tablica je ljudskom oku čitljiva cijelo vrijeme bez problema, jedino reflektira te nekakve zrake...