Ljubljana

DacMan

Well-known member
Išlo bi nas par do ljubljane u subotu, nesto pojest i popeljat se. Ima neko kakvu preporuku za pojest popit tamo ili u bližoj okolici?
 
Mi jeli u 10 mj ovdje,pravi domicilni slovenski specijaliteti,u samom je centru,imas parking kod mosta,di je prešernov spomenik,i gostiona je blizu,sve tu obiđeš pehaka...
 

Attachments

  • Screenshot_2024-03-25-19-10-46-592_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2024-03-25-19-10-46-592_com.google.android.apps.photos.jpg
    583.2 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: infinity and DacMan
...ako nevidiš procitat ime na meniju,zove se sarajevo 84,samo ime ti govori da posluzuju sve ono kaj je kekec gablal😉
 
  • Haha
Reactions: prpa and hondimir
tenks svima

crni, jel fakat sad moram ekipi objašnjavati da idemo u Ljubljanu jest u Sarajevo? 😂
Imaš taj i još jedan,di je bolje,mislim da je balkan grill,dakle isto domaci slovenski...ali taj nije u centru,isto slovenski specijaliteti😉
 
  • Like
Reactions: Grom90
Evo ti.,necete faliti,hrana super,po izboru,ima mjesta dosta,osoblje prva liga.,cijene umjerene skroz...ja tu uvijek navratim kad me put nanese...,odmah blizu vam je Groo.basket i par saloona,ako ocete malo pogledati sportsku opremu...to je na ulazu u Ljubljanu...lipo se napucate,i samo ravno do centra na kavuSlag...ja pito Slag,a konobar mi reka smeteno...pa sam mu reka da je on smotan...,u centru sve pjesice obidjete brzo...parkinga ima ...
Znaci... Bistro ČAD ... Cesta na Rožnik 18.... Ljubljana. preporuka i garancija.
 
  • Like
Reactions: bianconero
meni je crni fascinatan....... njegov uspjeh i sve što si je omogućio (brod, vile na moru, prčvarnica, razni polovni motori.....
i ko mu ne bi zavidio.....
sa moćnom polovnom yamahom pod jajima, izraubanom polovnjačom na jajima obilazi sve kutke svijeta i svugdi nađe kplus čevape.....
 
meni je crni fascinatan....... njegov uspjeh i sve što si je omogućio (brod, vile na moru, prčvarnica, razni polovni motori.....
i ko mu ne bi zavidio.....
sa moćnom polovnom yamahom pod jajima, izraubanom polovnjačom na jajima obilazi sve kutke svijeta i svugdi nađe kplus čevape.....
Sretnem i tvoje zenske clanove familije,po crvenim zonama amsterdama,hamburga...
 
  • Like
Reactions: lesli eldridž