Qatar Airways Grand Prix of Qatar 2024.

Šta će Acosta radit kad s ovog gas gas-a (koja je uopće najbolja pozicija gas gasa ikad?) sjedne uz bok Binderu, pa još dobije i iskustva.... jebate
 
Nakon raznoraznih seljenja vozača grid je izgledao obećavajući,💪 ajmo reći interesantan no kako stvari stoje nakon prve utrke rekli bi ništa novoga :confused:, skoro pa razočaravajuće. Kao da se nastavila prošla sezona , na kraju svatko na svom mjestu orprilike gdje sam ih poslije treninga i sprinta i zamislio da bi mogli biti.
Jedino iznenađenje mi je bilo to šta je Banagnia odmah napao i zasjeo na vrh , ostalo bez nekog iznenađenja. Honde u bodovima i to obje (rekli bi napredak) zato Yamaha tone još više , samo genijialnost Fabia ih drži "iznad vode" no i njemu je motiv sigurno već lagano zakržljao , velika šteta.
MM jest da vozi na dukcu prvu utrku, jest da je motor od lani, al to nije MM od prije par godina kad bi napao u svakom điru, ovdje nije napao cijelu jbn utrku, niti pokušao, sterilno... :cry:
Mali Acosta jedini kojeg vidim da bi uskoro mogao malo unijeti žara u borbi za vrh, ajd bar blizu vrha... ostali na japanskim kantama, starim dukcima i satelitskim ekipama postolje vide jako daleko, lani smo barem imali živahne Marinia, Bezza , čak su Rins i Zarco odnijeli pobjede, ove godine ta neizvjesnost će izgleda biti puno manja, da bog da se prevario ... no tek je prva trka, možda se karta nekako okrene ;) ....
Miler ponovno dokazuje da je lagano pušiona što se tiče motogp-a , subotnji sprint i jučerašnja utrka to dokazuju, o.k. treba im na gridu netko iz Australije al daj, čovjek je vozač trenutka ,jednog đira, trening vozač.... ulazi u fazu da ga počinjem žalit, ni Maverick nije daleko... možda se dečki probude koju utrku , pričekajmo.
Ovaj Qatar ponovno dokazuje da su utrke po pustinjskim poligonima bez veze, šačica ljudi, bez atmosfere, bez publike... jedva čekam europske staze ;)
Bindera si zaboravio i on čini se grize i agresivan je. Aleks Šparoga isto niš. Od njega sam se nadao nečemu još prije 2-3 godine pa ništa. Acosta obećava, a MM se možda malo iskuliral i proučava motor, ali da, nije baš napadao jako, jako mirno je vozio.. Vidjet ćemo još što će biti. Full sam znatiželjan kako će se stvari razvijati.
 
Mislim da su Marka Prća ozljede došle glave.
Ne smije više dozvoliti padove đe je imao više sRReče nego pameti.
 
Gle, Binder mi moram priznat nije još uvijek do kraja jasan. Riječ je o dokazano top vozaču, atraktivan, agresivan, to smo vidjeli i sad, no njegove nevjerojatne oscilacije zbunjuju, mislio sam da je to do KTM-a , no poslije , kad malo analiziraš, uvidiš da je više do njega. Za napadat titulu nemožeš biti jednu trku na vrhu, drugu 15., i tako kroz sezonu, tako je teško biti prvak, možda će ove godine postati konstantniji, no biti će jako teško ponavljati Qatar iz nedjelje u nedjelju.
 
meni nije jedino jasno da kaj kenja taj Espargaro

cvili ko stara Mitasica kak "uopce nije imal gripa na trci"

koji kurac su ga gumiti napali ?!?! vozi petak, vozi jebenu subotu, zagrijava se u nedelju, sve radi i sad eto njemu danas nema gripa

fakat je seronja, veci od antishitizena i seljaka zajedno




Srki
 
Gle, Binder mi moram priznat nije još uvijek do kraja jasan. Riječ je o dokazano top vozaču, atraktivan, agresivan, to smo vidjeli i sad, no njegove nevjerojatne oscilacije zbunjuju, mislio sam da je to do KTM-a , no poslije , kad malo analiziraš, uvidiš da je više do njega. Za napadat titulu nemožeš biti jednu trku na vrhu, drugu 15., i tako kroz sezonu, tako je teško biti prvak, možda će ove godine postati konstantniji, no biti će jako teško ponavljati Qatar iz nedjelje u nedjelju.
Ma meni svi tak osciliraju od kad je MM u banani. I Mir i Rins, Oliveira, A Espargaro, Qvatro pogon isto, Miler, Zarko itd...... Ajde Bagnaiai je ipak donekle konstantan i to se vidi ima 2 titule. Martin mi je još sumnjiv.
 
Tako je, i ja bi rekao da - što se samog bindera tiče, on vadi zadnju kap masti iz onoga što ima
iz utrke u utrku