Staza Novi Marof

50 eura (što je još uvijek prihvatljivo) i gužva je konstantno, čekam dok bude +35, počnu prvenstva i spotuku se ovi nadobudni kvazirejseri
 
  • Like
Reactions: +marek+
pusti te formalnosti, daj neku insajdersku info, osim što je pao duel na stazi Martin vs Dominik, da li je pao i dugoočekivani MMA meč sa fb-a, stari Vugrinec vs braća Nervo.
 
slabo pohodim ove godine, zatrpao sam se poslom, planiram kroz 2-3 tjedna ići

još nije razriješen duel vugra vs majcan..
nervići su mi tu više ko medijatori ili podjebavatelji, mada su se i oni nekako ozbiljnije primili trkanja zadnjih par godina, što je itekako pohvalno u ovim vremenima
 
točno točno, na stranu zajebanciju, to su brzi dečki, ljepo bi bilo jedan dan gledan na gridu Vugrinca, braću Nervo, Majcana, Simonovića, Tomassinia i još neke, bilo bi zanimljivo prvenstvo.
Trenutno je Martin, dosta naprijed od njih po znanju, ali jedan dan kad mu opadne volja i ego, ko zna, možda bude dobro prvenstvo HR, ili Alpe Adria sa svima njima, ako bude para i volje.
 
  • Love
Reactions: MOONSHIELD
tako je, na stranu osobne simpatije, bitno da se išta dešava!
 
1.4.2024. Par fotki akcije 😊🚀🔥
FB_IMG_1712171161800.jpg
 

Attachments

  • FB_IMG_1712171412861.jpg
    FB_IMG_1712171412861.jpg
    165.9 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1712171371071.jpg
    FB_IMG_1712171371071.jpg
    88.4 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1712171363128.jpg
    FB_IMG_1712171363128.jpg
    103.3 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1712170959961.jpg
    FB_IMG_1712170959961.jpg
    77.7 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1712171037528.jpg
    FB_IMG_1712171037528.jpg
    84.4 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1712171076821.jpg
    FB_IMG_1712171076821.jpg
    101 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1712171123416.jpg
    FB_IMG_1712171123416.jpg
    91.2 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1712171222922.jpg
    FB_IMG_1712171222922.jpg
    81.9 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1712171251282.jpg
    FB_IMG_1712171251282.jpg
    87.8 KB · Views: 0
dođi u križefce :mrgreen:
btw nebi se kladio u više od 5 papirnatih kuna da je on stvarno trenutno najbrži čovjek na marofu
 
Baš mz treba da dojde f Križefce i da se tam posloži na pod do daske ,da bi braći Nervićima i raznim Majcanima dokazival ko je baja f selu,taman posla.😎😂
 
a da, pa martin je 3 klase ober majcana i nervića, taman posla da bu se motogp vozač spuštal na razinu seoskog fudbala

nemam ništa protiv nikog od njih, ali svima bi im bilo lakše da se (starci) spuste na zemlju
 
  • Like
Reactions: Igor28
Stari Nervo se nigdar ne bu spustil na zemlu ,to je drugi svemir u odnosu na Vugrince ,pogotovo Martina koji je za njih nedostižna galaksija .A Majcani su priča za sebe ,dosta je tu izmišljene prepotentnosti .Veroval sam nekak u Martina ,ne znam jel more još kakvoga aduta z rukava zvleči. Potajno mislim da more ,ali vreme teče protiv njega.😎👍
 
  • Like
Reactions: e39
Čitam komentare od polupismenih ljudi i stvarno mi je žao što znam tu i tam posjetiti ovaj forum.
Dakako da je Martin najdalje došao, jedini se posvetio kako se spada ovom sportu, tako bi se zapravo i trebalo. Iako je mišljenje od vas svih hrvatomrzaca da se mi ne volimo, baš suprotno, za Martina ja navijam i želim da napravi što bolji rezultat u bilo kojem prvenstvu koje odluči vozit. To što vi mene i mog brata uspoređujete sa Martinom koji je svjetski vozač, zapravo nama diže ego, jer se ja dolazim prvenstveno zajebavati na Marof i pri tome vozim malo lošija vremena od Martina. Luka je vozio prošle godine prvenstvo jer mu se terminski poklopilo i postao prvak hrvatske u 1000sst. Izazivam vas sve koji serete da napravite jedno od tog dvoje, vozite vremena sa mnom ili osvojite ph1000sst. Molim ekipu koja ne zna kaj predstavlja ime Dominik ili Luka Nervo uopće ne izgovara više ta imena. Jer ste dosadni, jadni, neuki i žalosno da prozivate nekog, a sjedite i drkate po kompjutorima i mobitelima. Kad sam ja bio prvak alpe adrije, srušio 3 rekorda (2 su aktualna nakon 15 godina) na 6 staza i pobjedio na 9 održanih utrka od 10, nikog nije bilo od sponzora, kada je luka vozio svjetsko sa petrucijem u sekundi, nikog nije bilo, evo sad je tu Martin na dobrom putu, nemojte napravit istu grešku 3. put nego podržite dečka, uplatite koju kintu, nemojte samo srat po običaju.
SRAM VAS MOŽE SVE BIT SA BILO KAKVIM KOMENTARIMA PREKO TASTATURE. Koga sam prozvao nek mi priđe uživo da mu objasnim još nekoliko teza oko motosporta koje sam ja naučio, a vjerujem da je Martin još tog više naučio.
Kad je Martin napravio 1.06 na Marofu svi ste drkali na to, kad sam ja napravio to svi su šutjeli, a napravio sa motorom 1000 ccm3, što je znatno teže, (a isto tako sam se aktivirao nakon 13 godina). Ja sam čovjek koji radi svaki dan od 7h do 18 h i ne bavim se profesionalno utrkama, nego je to moj hobi. Martin je još poboljšao to vrijeme, i iskreno, izuzetno mi je drago. Sve u svemu, na ovom forumu, samo pljuvačka, bacanje pijeska u oči i kad čitam ovo, oči mi krvare. Martin, vjerujem da ne čitaš ovo, ali ako čitaš, pusti druge, imaš dobru sezonu idm-a i ewc-a pred sobom i to iskoristi maksimalno. A ako će ti trebati neki sparing partner, uvijek ću rado pomoć ako ću moć. Nitko ne zna prave razloge zašto netko stane sa nečime, tako da ne pišite idiotarije jer nekog tankih živaca možete isprozivat i možete jako ružno završit. Rađe se i dalje vozite i gledajte kak trava raste jer za drugo ni niste. Dok ne dođete na nivo 1.20 na Marofu i 1.40 na Grobniku, manite se motora i komentiranja jer je naprosto većina vas smiješna. A tko je hobby Racer kao ja, uvijek se može sa mnom voziti u neki ulog, jer sam ja laka meta 3 koplja iza drugih.
PA HAJMO EKIPO. Naravno da ćete svi začepiti te gubice. Podržite mlade ljude, nemojte srat, jer serete otkad sam ja imao 15 godina, zar vam nije dosta više?
 
jbte 1:20 i 1:40 norma za pisanje na forumu..😂😂
i za vozit motor..
jedino ja pišem.. :mrgreen:
i igor1:28..😂
 
  • Haha
Reactions: Igor28
Čitam komentare od polupismenih ljudi i stvarno mi je žao što znam tu i tam posjetiti ovaj forum.
Dakako da je Martin najdalje došao, jedini se posvetio kako se spada ovom sportu, tako bi se zapravo i trebalo. Iako je mišljenje od vas svih hrvatomrzaca da se mi ne volimo, baš suprotno, za Martina ja navijam i želim da napravi što bolji rezultat u bilo kojem prvenstvu koje odluči vozit. To što vi mene i mog brata uspoređujete sa Martinom koji je svjetski vozač, zapravo nama diže ego, jer se ja dolazim prvenstveno zajebavati na Marof i pri tome vozim malo lošija vremena od Martina. Luka je vozio prošle godine prvenstvo jer mu se terminski poklopilo i postao prvak hrvatske u 1000sst. Izazivam vas sve koji serete da napravite jedno od tog dvoje, vozite vremena sa mnom ili osvojite ph1000sst. Molim ekipu koja ne zna kaj predstavlja ime Dominik ili Luka Nervo uopće ne izgovara više ta imena. Jer ste dosadni, jadni, neuki i žalosno da prozivate nekog, a sjedite i drkate po kompjutorima i mobitelima. Kad sam ja bio prvak alpe adrije, srušio 3 rekorda (2 su aktualna nakon 15 godina) na 6 staza i pobjedio na 9 održanih utrka od 10, nikog nije bilo od sponzora, kada je luka vozio svjetsko sa petrucijem u sekundi, nikog nije bilo, evo sad je tu Martin na dobrom putu, nemojte napravit istu grešku 3. put nego podržite dečka, uplatite koju kintu, nemojte samo srat po običaju.
SRAM VAS MOŽE SVE BIT SA BILO KAKVIM KOMENTARIMA PREKO TASTATURE. Koga sam prozvao nek mi priđe uživo da mu objasnim još nekoliko teza oko motosporta koje sam ja naučio, a vjerujem da je Martin još tog više naučio.
Kad je Martin napravio 1.06 na Marofu svi ste drkali na to, kad sam ja napravio to svi su šutjeli, a napravio sa motorom 1000 ccm3, što je znatno teže, (a isto tako sam se aktivirao nakon 13 godina). Ja sam čovjek koji radi svaki dan od 7h do 18 h i ne bavim se profesionalno utrkama, nego je to moj hobi. Martin je još poboljšao to vrijeme, i iskreno, izuzetno mi je drago. Sve u svemu, na ovom forumu, samo pljuvačka, bacanje pijeska u oči i kad čitam ovo, oči mi krvare. Martin, vjerujem da ne čitaš ovo, ali ako čitaš, pusti druge, imaš dobru sezonu idm-a i ewc-a pred sobom i to iskoristi maksimalno. A ako će ti trebati neki sparing partner, uvijek ću rado pomoć ako ću moć. Nitko ne zna prave razloge zašto netko stane sa nečime, tako da ne pišite idiotarije jer nekog tankih živaca možete isprozivat i možete jako ružno završit. Rađe se i dalje vozite i gledajte kak trava raste jer za drugo ni niste. Dok ne dođete na nivo 1.20 na Marofu i 1.40 na Grobniku, manite se motora i komentiranja jer je naprosto većina vas smiješna. A tko je hobby Racer kao ja, uvijek se može sa mnom voziti u neki ulog, jer sam ja laka meta 3 koplja iza drugih.
PA HAJMO EKIPO. Naravno da ćete svi začepiti te gubice. Podržite mlade ljude, nemojte srat, jer serete otkad sam ja imao 15 godina, zar vam nije dosta više?
koje ti je vrime karlobag senj.........