Staza Novi Marof

jbte 1:20 i 1:40 norma za pisanje na forumu..😂😂
i za vozit motor..
jedino ja pišem.. :mrgreen:
i igor1:28..😂
Igor1:28 je tu od 2016. Godine i čovjek ne zna kaj priča. znaš li išta o 2009 godini majstore? Znaš li da je Luka Nervo JEDINI Hrvat koji nije platio utrku svjetskog u tadašnjem timu Martiala Garcie? znaš li tko je martial garcia? Znaš li da je Manfred kainz nastao zbog Martiala Garcie? Nemas pojma niti o odnosima, niti o financijama, niti o angažmanima, a pričate i serete konstantno. ZAPAMTI OVO, LUKA NERVO JE i dalje jedini i bit će jedini tko nije platio prisustvovanje svjetskom prvenstvu (nije niti Lukin sponzor jer su nam sponzori bilo roditelji) jer to što ide dalje sve je skuplje. Nemaš pojma, a praviš se pametan konstantno. Zabavljate se rađe ispijanjem gemišta, bolje vam to ide.
Kad sam na marofu, svi ste dobrodošli na razgovor sa mnom, jer svi znaju da sam vrlo jednostavna, dostupna osoba i čak i maloumnicima (i alkoholičarima) mogu objasniti kako stvari stoje. Manite se pisanja govna, uzmite fotiće, slikajte mlade dečke, sherajte ih po internetu, tražite im sponzorstva i pomozite im u najmanjim zadacima. Nakon Martina, ima tu jedan Karlo Gršić, nakon Karla, doći će Petar, nakon Petra, Josip itd itd. Rađe organizirajte zajedničku vožnju kak se Talijani voze zajedno i svi napreduju, a svi su u motogpu nego da konstantno pokušavate posvađati neke normalne dečke koji rade ono što vole. Zbog vaših stavova i svađanja nitko nikada neće iz naše vukojebine van. Nadam se da sam u krivu
 
Last edited:
  • Like
Reactions: sharky969
Igor1:28 je tu od 2016. Godine i čovjek ne zna kaj priča. znaš li išta o 2009 godini majstore?
Da se spustim na tvoj nivo, majstore šta sam ja tu napisao o tebi i di sam ja tebe spominjao. Ja sam napisao da je Martin trenutno najbrži, što si i sam potvrdio (a to ne treba bit genije za vidjet) i napisao sam da bi lijepo vidjet u prvesntvu Hr ili Alpe Adria, tebe i brata, Majcana, Martina jedan dan, Simonovića itd., jer ste nedvojbeno brzi i dobri vozači i to bi učinilo prvenstvo zanimljivim- šta je tu krivo napisano
Dalje, komentare o brzini na stazi i dozvoli za komentiranje, neću ni komentirat, neću se spuštat na tu tvoju razinu 15 godišnjaka, to ostavljam tebi da se na taj način prepucavaš po društvenim mrežama sa starim Vugrincem i tamo hraniš svoj ego, pogotovo ovim jadnim prijetnjama fizičkim nasiljem.
Sama činjenica da si se ko klinac mogao bavit ovim sportom, a da se i dalje možeš bavit, te stavalja u krug malobrojnih ljudi koji imaju financije za to. Ko klinac sigurno te novce nisi sam zaradio, sada možda i zarađuješ, niti me briga niti ulazim u to, ali nemoj previše srat drugima i spominjat drugima neka sponzorstva i takve pizdarije, budi sretan i zahvalan što si mogao/mžeš se bavit ovime. (sportom koji ne privlači nikakvu zaradu niti velike mase).
Kako si i sam rekao, žalosno je geledat da se vozači iz talijasnkog prvenstva, koje je svjetlosnim godinama ispred našeg po količini i kvaliteti, zajebavaju, druže, a vas par iz Hr se prepucavate i jebete mater jedan drugome preko društvenih mreža.
Fala bogu, nisam dio te "elite" pa me možeš i preskočit.
 
Da sam dobio 1 lipu svaki put kad sam čuo tu foru vozio bih moto GP, toliko si originalan 👍🏼
i još uvijek si siguran da ti to ljudi govore bezveze, iz fore..možda je došlo vrijeme da se zapitaš

što je najgore, tebe i tvojeg brata se baš najmanje spominje u nekom negativnom kontekstu, barem na ovom forumu
 
old.gif
 
  • Haha
Reactions: prpa
Igor1:28 je tu od 2016. Godine i čovjek ne zna kaj priča. znaš li išta o 2009 godini majstore? Znaš li da je Luka Nervo JEDINI Hrvat koji nije platio utrku svjetskog u tadašnjem timu Martiala Garcie? znaš li tko je martial garcia? Znaš li da je Manfred kainz nastao zbog Martiala Garcie? Nemas pojma niti o odnosima, niti o financijama, niti o angažmanima, a pričate i serete konstantno. ZAPAMTI OVO, LUKA NERVO JE i dalje jedini i bit će jedini tko nije platio prisustvovanje svjetskom prvenstvu (nije niti Lukin sponzor jer su nam sponzori bilo roditelji) jer to što ide dalje sve je skuplje. Nemaš pojma, a praviš se pametan konstantno. Zabavljate se rađe ispijanjem gemišta, bolje vam to ide.
Kad sam na marofu, svi ste dobrodošli na razgovor sa mnom, jer svi znaju da sam vrlo jednostavna, dostupna osoba i čak i maloumnicima (i alkoholičarima) mogu objasniti kako stvari stoje. Manite se pisanja govna, uzmite fotiće, slikajte mlade dečke, sherajte ih po internetu, tražite im sponzorstva i pomozite im u najmanjim zadacima. Nakon Martina, ima tu jedan Karlo Gršić, nakon Karla, doći će Petar, nakon Petra, Josip itd itd. Rađe organizirajte zajedničku vožnju kak se Talijani voze zajedno i svi napreduju, a svi su u motogpu nego da konstantno pokušavate posvađati neke normalne dečke koji rade ono što vole. Zbog vaših stavova i svađanja nitko nikada neće iz naše vukojebine van. Nadam se da sam u krivu


vidim da me citiraš i pjeniš se bez veze, nit ja, kao ni većina foruma, znamo tko si, niti ti znaš tko sam ja, a pišeš da konstantno nešto seremo ..a u ovih dvadesetak godina foruma nisam te nigdje nikad ni spomenuo..
vidim jedino da si sebi jako bitan , pa misliš da bi trebao biti i drugima..
tu se zahebavamo, neki se čak i voze..i jedino šta ti mogu poželjeti je da uživaš u motorima i pustiš druge da uživaju..
a jel' ti znaš tko je fra luka imbrišimović..ne znaš, a ne moraš ni znat..
 
Ali znam ja tko je.
Franjevac i organizator ustanka i otpora turskoj vlasti u tada okupiranoj Slavoniji ,17o stoljeće negdje.
A sada idemo dalje u revijalnom tonu ,ko je brži na Gp Marofu,Križevcima jer je to bitno za probitak Gp u Lijepoj našoj.👍😎😂😂
 
  • Haha
Reactions: neven and prpa
Ali znam ja tko je.
Franjevac i organizator ustanka i otpora turskoj vlasti u tada okupiranoj Slavoniji ,17o stoljeće negdje.
A sada idemo dalje u revijalnom tonu ,ko je brži na Gp Marofu,Križevcima jer je to bitno za probitak Gp u Lijepoj našoj.👍😎😂😂

stativa, oslobodio požegu od turaka u 16. stoljeću..
znači, da nije, ne bi se sad ovi važni mogli svađat ko je brži, sa manje novaca, na glavici u požegi..
 
  • Like
Reactions: sharky969
Stvar je da ste svi zajedno bezveznjaci koji samo potenciraju neke svađe. Osnujte udrugu, složite utrku, uložite neki novac u to sve, nađite sponzore, pomozite mladim dečkima (ne meni), meni ne treba pomoć od vas debelih mješina. Ja zapeo u 2009?! Pa majmune govorim ti o povijesti jer vidim da sa istom nisi upoznat. Da sam sam sebi najbitniji, otišao bih u renomirano prvenstvo, platio bih 200.000 EU i vozio to prvenstvo. Nakon tog bi svi o meni pisali kak sam ja došao negdje i kako sam odjednom dobar. Vozite se po Marofu, vozite se po Grobniku, vozite se gdje želite, tko me želi izazvati, namjerno sam stavio svoje ime i prezime jer se ja ne bojim nikog od vas lakrdijaša, a ako sam ja laka meta 3 koplja iza svih, uložite neki novac protiv mene, sve što vam uzmem dajem mladim dečkima koji su perspektivni. A vi svi koji ste se pronašli u tim lakrdijašima, znate da ste takvi, i dalje ćete se skrivat iza svojih nickova jer ste tu najjači. A ovaj octane, e moj majstore na automatiku sam brži od tebe, zato rađe nemoj komentirat. Kawah je je čovjek koji samo sere a ne poduzima. Išta, majstore, složi stazu le Mans u okolici Zagreba, pokreni se, nemate u talonu, najjači si tu kad sereš. Reko sam vam kako ćete pomoć mladim ljudima.
SLIKAjTE, ŠERAJTE, KOMENTIRAJTE, PRIČAJTE, HVALITE itd. Tako možemo naprijed, a ovo kako vi radite, to je gledanje u rikverc i nitko nikada neće nešto napraviti. Ili shvatite kaj vam želim reć ili dalje serite. Na 2009 sam se referirao jer su prije 3 dana svi se naslikavli sa petrucijem jer je veličina došla na Grobnik, a kada je vozio sa mojim bratom nitko ga nije znao, ali sam siguran da nije imao ovakvo negativno okruženje u svojoj državi jer je vidljivo da je čovjek uspio. Moj brat je imao mog oca i mater, i sada vi nešto tu pišete. Idite drkati na petrucija kako je došao 3 dana na Grobnik, a vi ste ste uspijeli slikat sa njime jer vam je to highligjt života. Sram vas može biti, vječiti negativci koji ništa ne rade. Pola vas je vjerojatno na državnoj sisi
 
Meni se čini da tebi treba ozbiljna psihijatrijska pomoć, a i nažalost poprilično puno kućnog odgoja, za kojeg je kasno s obzirom na tvoje godine.
Na žalost, jedino koga može biti sram si ti, ali s obzirom na tvoj ego, ništa od toga. Koga boli briga za tvoju povijest iz tvoje perspektive. Šta bi te učinilo sretnim, da ti ljudi prilaze, počnu pušit kurac i govorit, Dominacijo, izdominiraj me, uzmi mi motor na okladi, molim te.
Bitno da si sebi olakšao dušu, sad si puno lakši, ne gine ti vrijeme od 1.04 na Marofu.
Aj zdravo.
 
Čitam komentare od polupismenih ljudi i stvarno mi je žao što znam tu i tam posjetiti ovaj forum.
Dakako da je Martin najdalje došao, jedini se posvetio kako se spada ovom sportu, tako bi se zapravo i trebalo. Iako je mišljenje od vas svih hrvatomrzaca da se mi ne volimo, baš suprotno, za Martina ja navijam i želim da napravi što bolji rezultat u bilo kojem prvenstvu koje odluči vozit. To što vi mene i mog brata uspoređujete sa Martinom koji je svjetski vozač, zapravo nama diže ego, jer se ja dolazim prvenstveno zajebavati na Marof i pri tome vozim malo lošija vremena od Martina. Luka je vozio prošle godine prvenstvo jer mu se terminski poklopilo i postao prvak hrvatske u 1000sst. Izazivam vas sve koji serete da napravite jedno od tog dvoje, vozite vremena sa mnom ili osvojite ph1000sst. Molim ekipu koja ne zna kaj predstavlja ime Dominik ili Luka Nervo uopće ne izgovara više ta imena. Jer ste dosadni, jadni, neuki i žalosno da prozivate nekog, a sjedite i drkate po kompjutorima i mobitelima. Kad sam ja bio prvak alpe adrije, srušio 3 rekorda (2 su aktualna nakon 15 godina) na 6 staza i pobjedio na 9 održanih utrka od 10, nikog nije bilo od sponzora, kada je luka vozio svjetsko sa petrucijem u sekundi, nikog nije bilo, evo sad je tu Martin na dobrom putu, nemojte napravit istu grešku 3. put nego podržite dečka, uplatite koju kintu, nemojte samo srat po običaju.
SRAM VAS MOŽE SVE BIT SA BILO KAKVIM KOMENTARIMA PREKO TASTATURE. Koga sam prozvao nek mi priđe uživo da mu objasnim još nekoliko teza oko motosporta koje sam ja naučio, a vjerujem da je Martin još tog više naučio.
Kad je Martin napravio 1.06 na Marofu svi ste drkali na to, kad sam ja napravio to svi su šutjeli, a napravio sa motorom 1000 ccm3, što je znatno teže, (a isto tako sam se aktivirao nakon 13 godina). Ja sam čovjek koji radi svaki dan od 7h do 18 h i ne bavim se profesionalno utrkama, nego je to moj hobi. Martin je još poboljšao to vrijeme, i iskreno, izuzetno mi je drago. Sve u svemu, na ovom forumu, samo pljuvačka, bacanje pijeska u oči i kad čitam ovo, oči mi krvare. Martin, vjerujem da ne čitaš ovo, ali ako čitaš, pusti druge, imaš dobru sezonu idm-a i ewc-a pred sobom i to iskoristi maksimalno. A ako će ti trebati neki sparing partner, uvijek ću rado pomoć ako ću moć. Nitko ne zna prave razloge zašto netko stane sa nečime, tako da ne pišite idiotarije jer nekog tankih živaca možete isprozivat i možete jako ružno završit. Rađe se i dalje vozite i gledajte kak trava raste jer za drugo ni niste. Dok ne dođete na nivo 1.20 na Marofu i 1.40 na Grobniku, manite se motora i komentiranja jer je naprosto većina vas smiješna. A tko je hobby Racer kao ja, uvijek se može sa mnom voziti u neki ulog, jer sam ja laka meta 3 koplja iza drugih.
PA HAJMO EKIPO. Naravno da ćete svi začepiti te gubice. Podržite mlade ljude, nemojte srat, jer serete otkad sam ja imao 15 godina, zar vam nije dosta više?
Jesi bio na Stelviu? 🤣
 
krista ti očuha, po ovome ispada da mi je sigurnije vozit po svome selu po točku cijeli dan gore dole i izazivat sreću nego tandrkat 1.22 po marofu i čekat da me posjeće neki dokazani sbk gp racer rekorder svih staza ikad