009 vox garage/ honda cb 900 f 1982

olivox said:
Naručili smo neke nove dijelove, pa dok čekamo da nam stignu, posvetili smo se ostalim objektima koje treba održavati ili restaurirati u našoj garaži...

Moramo doć koji vikend u BM  malo te stvarčice po vašim garažama poglancat :D :D  Ali  kao vidim ovo kaj radiš je predobro , skoro pa kao grgino čudo iz labaratorija (čitaj garaže  :D) (y)
 
..iz iskustva mogu reč da naučnice smanjuju slobodu i kreativnost u radu, riješi se toga čim prije  :D
 
grgaSH said:
..iz iskustva mogu reč da naučnice smanjuju slobodu i kreativnost u radu, riješi se toga čim prije  :D

I pošalji ih Grgi u radionu, a onda ak bu Grgu dekoncentrirale ja bum to rješil.A sad malo off-a .Grga koliko bi ti slagao tog kawićha da si imal toliko naučnica u labaratoriju? :D :D
 
ljacmi said:
I pošalji ih Grgi u radionu, a onda ak bu Grgu dekoncentrirale ja bum to rješil.A sad malo off-a .Grga koliko bi ti slagao tog kawićha da si imal toliko naučnica u labaratoriju? :D :D
..znaš da naučnice nemaju pristup u moj labos :mrgreen: u suprotnom bi mogo prodavat karte za ultimate fight  :D
 
Sve se može dogovoriti (što se naučnica tiče)...No, dok se nismo bavili "naučnicama" malo smo uredili rasvijetu i ostale električne uređaje te signalizaciju...
 
Pa onda još malo doradili, te obojili, štitnik lanca, nosač svijetla, nosač akumulatora, poluge spojke, kočnice i nosače raznorazne...
 
opa, još jedna interesantna tema za praćenje  (y)
 
ovo je dobra tema  :misli: ,samo da stavlja manje slika od tog motora a više od naučnica,pa oli ostavi se šarafanja  :wink:

p.s. ja da imam tako društvo ja se ne bih "sliko" previše  (y) - slikaj i druge motore pa stavi negdje!
 
a šta naučnice rade? :misli: :misli: :misli: :misli: