009 vox garage/ honda cb 900 f 1982

Pozdrav Oli,

Vidim i čujem radi se kod tebe i to je pohvalno....Volim ovako temeljne obrade. (y)
 
Nedjo said:
Pozdrav Oli,

Vidim i čujem radi se kod tebe i to je pohvalno....Volim ovako temeljne obrade. (y)
Pozdrav, staroj pustinjskoj Lisici...To ti je kod nas uvijek tako: ne radimo lijepo i dobro, ali zato radimo polako...Iako zanima me jedan detalj: jasno mi je kako vidiš što radimo, ali kako čuješ, eee to me baš zanima... Ogovaraju li nas?
 
olivox said:
Pozdrav, staroj pustinjskoj Lisici...To ti je kod nas uvijek tako: ne radimo lijepo i dobro, ali zato radimo polako...Iako zanima me jedan detalj: jasno mi je kako vidiš što radimo, ali kako čuješ, eee to me baš zanima... Ogovaraju li nas?

Romel?.... :D...da bi čuo treba samo slušati,nekada možeš da slušaš i pažljivo gledajući.... :mrgreen:
 
Pošto smo još malo na "čekanju" da ne sjedimo baš potpuno besposleni pripremili smo ovaj motorić za predstojeću sezonu, to će mu biti prva nakon dugo godina stajanja... I baš me veseli, vrlo zanimljiv i neobično "okretan" a i ne izgleda loše, barem se meni sviđa... Razmišljajući o ovome motoriću uopće si ne mogu pojmiti kako bi to izgledalo, da je u svoje vrijeme recimo ovaj model kod nas masovno prisutan, kao npr MZ, JAWA...
 
izazivam te na utrku na pisti sokolovac  (y)
 
Nakon duljeg zimskog sna, ipak smo se malo uspijeli pomaknuti....


5xl8bk.jpg
 
:paper:

  pratim ,  ajme odlična garaža ,  otvoreno zavidim  (y)
 
  onaj zeleni vojni motor .... što je to ???
 
fuck zeleni  :misli: di su naučnice  :mrgreen: uz onake cure ne treba garaža..
 
lemoo said:
:paper:

  pratim ,  ajme odlična garaža ,  otvoreno zavidim  (y)
 
  onaj zeleni vojni motor .... što je to ???
Condor A 350, 1970 godina...
 
super je motor  (y) čim si farbao mašunu??

vidim nema pomagačica,znači da bi se moglo i završiti motor...
 
A jesi je uglanjca ka pasiju kesu, kako si uglanca felge??
(y)