03-04.06.2006. MK NO LIMIT - Ivanić Grad

Added to Calendar: 03-06-06, 04-06-06

Ibiza

Administrator
MK NO LIMIT iz Ivanić Grada, osnovan je 2004. godine i broji 60-ak aktivnih članova.Uz česta druženja, vožnje motorima, članovi moto kluba aktivno sudjeluju na moto susretima. Članovi kluba ove godine, 03. lipnja organiziraju moto susret na više lokacija uokolo grada Ivanić Grada, uz sijaset moto igara, trke ubrzanja i sporosti, piva, live rock and roll-a i prekrasnih djevojaka u kratkim suknjama. U nadi viđenja 03.lipnja u Ivanić Gradu pozdravljamo Vas.
 
Htio bih navesti jednu ispravku, došlo je do pogreške prilikom prijavljivanja datuma, naime susret u Ivanic Gradu se održava 03. i 04. lipnja ove godine.

Vidimo se...  (y)
 
frosty said:
gdje će to bit u Ivaniću

Dakle, sam susret ce biti u Klostar Ivanicu, mjestu udaljenom od Ivanic Grada cca 4 km, u sportskom parku...bit ce mjesta za kamping, WC-i, tusevi...raznih natjecanja i raznih nagrada...muzike...klope i cuge...znaci, na Vama je samo da dodjete u sto vecem broju!  (y)

Budem prikeljio ovdje neku kartu dok ju napravim...  :wink:
 
Evo, samo da Vas sve podjetim...iako se cini da nas vrijeme nece bas previse maziti, bilo bi mi drago da se odazovete u sto vecem broju...kao sto sam i rekao, bit ce utrka ubrzanja i free style sa vrijednim nagradama, razne moto igre, cuga, klopa, striptease i ostalo...mislim da Vam ne bi trebao biti problem pronaci, posto ce Vas voditi putokazi...

Nadam se da se vidimo...
 
Cigla said:
Evo, samo da Vas sve podjetim...iako se cini da nas vrijeme nece bas previse maziti, bilo bi mi drago da se odazovete u sto vecem broju...kao sto sam i rekao, bit ce utrka ubrzanja i free style sa vrijednim nagradama, razne moto igre, cuga, klopa, striptease i ostalo...mislim da Vam ne bi trebao biti problem pronaci, posto ce Vas voditi putokazi...

Nadam se da se vidimo...


...Jel plačaš pivu jednom pješaku :( :cry:...!!!???  :) :D

...možda dopeljam i ekipu...
 
Samo dodjite...   (y)
 
E,a kad to počinje!?
 
Sutra...pa nema nekog konkretnog vremena pocetka...mi cemo biti tamo vec od jutra...defile krece oko podneva...
 
Cigla said:
Sutra...pa nema nekog konkretnog vremena pocetka...mi cemo biti tamo vec od jutra...defile krece oko podneva...


Ajd super.!!! ...e,a...jel ti se najavio ko od ekipe s foruma...!???
...kaj vele cure...jel dolaze...!!!???
 
Franky said:
Ajd super.!!! ...e,a...jel ti se najavio ko od ekipe s foruma...!???
...kaj vele cure...jel dolaze...!!!???

Tko ne dodje, voli Hitlera...  :LOL:
 
Cigla said:
Tko ne dodje, voli Hitlera...   :LOL:

...aaaaa.... baaaaad..... :cry:
...a jel smije doć i neko ko voli Hitlera... :) :D :LOL:
Hitler je baš  ono... :LOL: :jesus: :D :)
 
Cigla said:
Evo, samo da Vas sve podjetim...iako se cini da nas vrijeme nece bas previse maziti, bilo bi mi drago da se odazovete u sto vecem broju...kao sto sam i rekao, bit ce utrka ubrzanja i free style sa vrijednim nagradama, razne moto igre, cuga, klopa, striptease i ostalo...mislim da Vam ne bi trebao biti problem pronaci, posto ce Vas voditi putokazi...

Nadam se da se vidimo...

Cigla...kaj je ono bilo...!? :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Dofuro sam ekipu u sub. i ned. a tam ni žive duše!!!!!
Baš ironično to kaj je kraj groblja... :LOL: :LOL: :LOL:

FAKAT SI ME RAZOČARAO!!!!!!


BTW. Pozdravio te Pavošević
 
Pa kad si bio?!
Vidjeli ste i sami kakvo je bilo uzasno vrijeme...na kraju je sve otkazano, i defile i ubrzanje i free style i bandovi...ostao je samo sator i u njemu cuga, kobasice, razglas i mi...jebiga, da je bilo suho vrijeme vjerujem da bi bilo super...motora je bilo fakat malo, sve skupa mozda dvadesetak...od drugih klubova koliko sam vidio dosli su decki iz Slavonskog Broda i Popovace - svaka im cast...

Pavosevic...?  :misli:
 
Cigla said:
Pa kad si bio?!
Vidjeli ste i sami kakvo je bilo uzasno vrijeme...na kraju je sve otkazano, i defile i ubrzanje i free style i bandovi...ostao je samo sator i u njemu cuga, kobasice, razglas i mi...jebiga, da je bilo suho vrijeme vjerujem da bi bilo super...motora je bilo fakat malo, sve skupa mozda dvadesetak...od drugih klubova koliko sam vidio dosli su decki iz Slavonskog Broda i Popovace - svaka im cast...

Pavosevic...?   :misli:

....u sub navečer...mi došli tulumarit sa susjedima ...ali nije više nikog bilo :palacdolje:
....al nema veze....bit će još prilika....


Što se Pavoševića tiče...ne znam kak da ti objasnim...
....dok sam bio na forumu,slučajno mi je naletio do job-a dok sam bio na forumu i skužio tvoje ime gore...pa je reko da se znate i da te pozdravim...
Brijem da ti on živi tam 100 metara od groblja...