03.06.-05.06.2022. - MotoGP: Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Zaobado se bio pa na kocnicu a guma jos nije na temp
 
  • Like
Reactions: Shepa
Ako gledate start sa banjajinog motora jasno je da se komunjara prikocila..mogo je ic jos 2m naprijed..nit bi ga proso quarta nit bi ga taki pokupio..znaci sam pao sam se sjebo..ako krenes sa dukcem sa 2 mjesta i klavijature te oderu sa 3 na startu nemoj se bunit
 
Ako je Mir mogao do 4., sta bi tek bilo sa Rinsom i Pecom.
Taka ugini. ;);):mrgreen:
Rins bi se borio sa Martinom, Zarcom i Aleixom
Paco sa Fabiom
Bila bi tri puta bolja utrka.

Mir je očito fokusiran na traženje gdje dogodine vozi jer ovo danas osim prva tri kruga je loše, ili je Suzuki jednostavno loš, moj dojam je da Rins više izvlači iz tog motora.
Baš šteta za Paca, sve je bilo spremno da borbu sa Fabiom do cilja.
 
On udara po rezervoaru kao jebiga nisam prvi ..ja kontam prdnula aprilili.pa mase opet kontam haj jebiga crkla mase publici..koja tica..dali se on sjebo ili su u boxu pogresnu tablu istakli
I ja pomislio riknula Travanjka a ovi moji dovode njiovog mislioca da im napravi motor :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Rins smatra da je kriva trkaća komisija, jer da su Taku u Mugellu upozorili da se primiri, možda danas ne bi proba pobjedit u prvom zavoju.
Evo i Pecco ima slično mišljenje.
Rins preskače sutrašnji test zbog bolova u ruci.
 
  • Like
Reactions: igVG and Mocippaldi
El ga seru..jadni taka u bolnici dobro zvekno glavom..pa nije valjda namjerno otreso..koje tice..svakom se moze desit i desavalo se kamaru puta i desavace se opet
 
Yebga nagodinu bara pomalena a aligatora nikad vise pa se otimaju
 
Sa 90 000 na 60 000 i toliko ne bi bilo da nije Vrancuza, Krmeljio na aparatima 😳
 
U inače sjajnom gp prvenstvu jedna loša i retardirana trka on so many levels.
Što je najgoere, ovo bi moglo prelomit i prvenstvo na razrijeđeni sok i toplu pivu