04.03.2006. MC TUR BIKERS - Velika Gorica

Added to Calendar: 04-03-06

Ibiza

Administrator
Winter Party - Ribnjaci, Velika Gorica
rock'n roll do zore...
Info: 098/588-913 (taco - president)
091/521-1050 (Krmpa)
mmatic @ zsem.hr
- - - - - - - -
promjena plana susret će bit na "ribnjacima" tamo di je predprošle godine bio susret 

putokazi će biti postavljeni,šesti semafor desno poslije ZUBAKA,poslije semafora 10km
 
za sada bit će rock-dj(puštat će se sve što bi bilo poželjno),a u tjeku su pregovori za bend!!!!!!!!!! 8)
 
Prosle godine su prasili Rockheadsi... ne prihvacam nista manje...
 
smislit ćemo nešto da se ti dobro zabaviš (y)
očekuj to :D :misli:
 
Yesssss...... hvala!!  (y) (y) (y)

Samo nemoj neke prostote, jer ako ne bude sreće, dođem sa ženom, a ako ipak budem lucky, eto mene solo...  :? :? :?

A i od jakih prostota mi moj stari ticky-ticker malo ubrza, a to je - čitao sam - dosta opasno...  :LOL: :LOL:
 
vrlo,vrlo nezgodno potrudit ćemo se vaš boravak organizirat tako da srce ostane u nekim okvirima normalnog otkucavanja (y) :D :D
 
Sledgehammer said:
Yesssss...... hvala!!  (y) (y) (y)

Samo nemoj neke prostote, jer ako ne bude sreće, dođem sa ženom, a ako ipak budem lucky, eto mene solo...   :? :? :?

A i od jakih prostota mi moj stari ticky-ticker malo ubrza, a to je - čitao sam - dosta opasno...   :LOL: :LOL:
sledge,pazi na zdravlje,s kim se bumo svađali ak ti se kaj dogodi? Sad si u poznim letima pa pripazi na vuricu.
 
goran bočkaj said:
Dobro a jel ima tu neki program tokom dana ili sl ili samo birtija i sve kaj ide s tim?
šank+piva= kvalitetan program :mrgreen:
 
Mene isto interesira,jel cijeli moving samo u Vegosu ili i još negdje, i kakav je vremenski tajming. Jel ima što u toku dana ili samo navečer?
 
promjena plana susret će bit na "ribnjacima" tamo di je predprošle godine bio susret :D :D :D

putokazi će biti postavljeni,šesti semafor desno poslije ZUBAKA,poslije semafora 10km
 
evo i putokaz,znači kad se uđe u veliku goricu šesti semafor desno(iz smjera zagreba)i onda prema ključić brdu nekih 10km dobre ceste,oni koji su bili na susretu prije dvije godine znaju di je to a za ostale će bit postavljeni putokazi