04.11.-06.11.2022. - MotoGP: Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Kolko je Omda utrka ove sezone uzela 😁
Nea veze sredit ce Krmeljio na godinu titulu tako da imamo opet neizvjesnost. 4 godine 4 razlicite marke i vozaca 😂
 
Jako mi je drago za Rinsa..fantastican oprastaj od Suzukia(hebo ih..sad kad se povlace iz motogp da bi mogli elek.motore radit..🤬)
Kada prvi put sjedaju na nove motore?
Sljedeći testovi su sa sadašnjim ili novim ekipama?
Šteta za Suzuki a Rins na kraju u probranom društvu vozača sa dvije i više pobjeda, i dalje mislim da je on trebao sa Marcom na Hondu ili sa Fabiom na Yamahu...
 
Kada prvi put sjedaju na nove motore?
Sljedeći testovi su sa sadašnjim ili novim ekipama?
Šteta za Suzuki a Rins na kraju u probranom društvu vozača sa dvije i više pobjeda, i dalje mislim da je on trebao sa Marcom na Hondu ili sa Fabiom na Yamahu...

U utorak su prvi testovi kao priprema za 2023. Vidit ćemo svu ekipu u novim dresovima, vjerojatno sa odijelima i motorima bez sponzora i oznaka proizvođača s obzirom da postojeći ugovori najčešće traju do kraja kalendarske godine (npr. kao što je Lorenzo Hondu testirao u skroz crnome samo sa brojem 99 ili VR46 Ducatija).

Neke ekipe, spominje se Yamaha i KTM tokom ovog vikenda, bi na testove trebali donijeti nove jurilice za svoje vozače da probaju, dok npr. Honda je najavila da će samo neke dijelove donijeti za probati na trenutnom motociklu.
 
  • Like
Reactions: bolcic and Spori
Kada prvi put sjedaju na nove motore?
Sljedeći testovi su sa sadašnjim ili novim ekipama?
Šteta za Suzuki a Rins na kraju u probranom društvu vozača sa dvije i više pobjeda, i dalje mislim da je on trebao sa Marcom na Hondu ili sa Fabiom na Yamahu...
A ne znam..on je u LCR ahondi.A Mir je u repsol Hondi. Ili sam nesto krivo pohvatao?
 
Znači iduće sezone imamo u natjecanju četiri MotoGP svjetska prvaka . Zbog promjena u ekipama a i dobrih postojećih (aprilia , vr 46) bit će zanimljivo.
 
  • Like
Reactions: bolcic
odlican trka, cekamo iducu sezonu :D zanima me koliko krilaca i spojera ce imati motori 2023
 
Forza DUCATI !!! tralalala.... Forza DUCATI !!! tralalalallalalallal.... Forza DUCATI !!! tralal alall allla llalala.... <3

Kakav vikend, kakvo ostvarenje snova 💪 :love: maksimalni fair play i puno postovanje svih na stazi i oko nje. Festival moto sporta ❤️

Rins nevjerovatna izvedba, iskreno se nadam da mu krila promjene nece biti slijepa ulica zivota. Cak je i Marc poceo sa izjavama kako HRC se mora trgnut ako zeli pratit tempo. Brad je imao tempo za pobjedu takodjer, bit ce slijedece sezone ozbiljan kandidat za sami vrh. Jako zalosno za nase susjede iz Veneta :( Ocito ono sto su kapitalisticki petokolonasi upozoravali, koncesije su dosle glave lavovima. Ipak nije isto pripremit paket koji mozes promjenit skoro svaki izlazak na stazu i paket koji mora trajati vise vikenda. Nadam se da ce uspjeti napraviti step up za slijedecu sezonu.

Najveci uzitak je svakako bio gledati sold-out stanje na tribinama i pravo i puno uzivanje u motosport dogadjaju. Kako trenutno stoje stvari izgleda da je najveci hendikep MotoGP promocije utrke u bozjim zabitima bez publike koje su zapravo zarazne za sve one emocionalno rubne pratitelje. Jedna bi se jos istrpila, mozda i dvije, ali skoro pola kalendara nema sanse.

Zao mi je i Ogure u Moto2, ali ocito su imali neki momcadski bug na taj zavoj #8 :(

Sada jos WSBK naslov i onda uzivanje u zimskom pogledau na stalazu sa trofejima 🥰
 
*
 

Attachments

  • screenshot.1.jpg
    screenshot.1.jpg
    372.6 KB · Views: 0
BT2
 

Attachments

  • screenshot.1.jpg
    screenshot.1.jpg
    457.9 KB · Views: 0
  • screenshot.2.jpg
    screenshot.2.jpg
    753.2 KB · Views: 0
  • screenshot.4.jpg
    screenshot.4.jpg
    563.8 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: bolcic