07.03.2015.g. 2.WINTER PARTY-MK UNITED ŽEPČE

Added to Calendar: 07-03-15

Lenaxp

New member
Kafe bar(Club) "Zürich" na putu M17 u blizini benzinske pumpe "Sliško" (nemože se fulati)
Muzika uživo
Go-Go plesacice
Hostese
Meza i rakijica gratis
Roštilj(možda i pečenje)
Prostora ima dosta za sve koji namjeravaju doci da provedu vrijeme u druženju,rocku,lijepim hostesama,rostilju i svemu sto prati takvo događanje.
O svemu,preciznije u narednom periodu.
 
Jel to znači na istom mjestu kao i lani ili je nova lokacija?

Lena, znaš da nepitam bezveze  :wink:
 
To ti je 400-500 metara dalje iz Vašega smijera na lijevoj strani(prostor je veliki sa velikim šsnkovima :D (y)
A mi se vidimo kod Vas.
 
Biti ce karta i fotke objekta uskoro te plakat...
 
Evo plakat još se puši iz njega.. :evil: (y)
 
Pozdrav MK UNITED-ŽEPČE uz malo podsječanje na No.1.winter
 
Lena ,molim te ove godine prije pocetka partya upozorite sve goste da ne prosipaju pice po podu,jer isti postane ljepljiv pa se pojedincima zaljepe cipele i nemogu otici kuci kad i sav normalan svijet…pozdrav svima,nazalost ove godine sam opravdano odsutan ali bit ce prilike…lijep provod (y)
 
Hahaha kad se ima onda se i prosipa,čudna je ta točena.Samo ti uživaj.....
 
BEŠO - SB said:
Pozdrav MK UNITED-ŽEPČE uz malo podsječanje na No.1.winter
Buuuu ....da nema tebe paparazo nebi ni znao kako je bilo....pozzzz
 
Tomulja said:
Lena ,molim te ove godine prije pocetka partya upozorite sve goste da ne prosipaju pice po podu,jer isti postane ljepljiv pa se pojedincima zaljepe cipele i nemogu otici kuci kad i sav normalan svijet…pozdrav svima,nazalost ove godine sam opravdano odsutan ali bit ce prilike…lijep provod (y)

  He,he, to što nisi tu ima i neke prednosti, uglavnom zdravstvene prirode, možda i ubijemo oko koji minut sa subote na nedjelju  :mrgreen:
 
lory said:
  He,he, to što nisi tu ima i neke prednosti, uglavnom zdravstvene prirode, možda i ubijemo oko koji minut sa subote na nedjelju  :mrgreen:

pa necete valjda spavat,ako se dobro zagrijete prije feste ,siguran sam da nece biti spavanja….a onda onaj najljepsi dio,mamuran rezes kobasice i te zajebancije i naravno popravljas s rakijom auuuuu,jojjjjj
Lijep provod momci
 
svaka čas MK UNITED ŽEPČE,bilo nam je odlično,proveli se da jednostavno nije moglo bolje,kao kod kuće,veliki pozdrav od MK TNT RIDER  (y)
 
Tomulja said:
pa necete valjda spavat,ako se dobro zagrijete prije feste ,siguran sam da nece biti spavanja….a onda onaj najljepsi dio,mamuran rezes kobasice i te zajebancije i naravno popravljas s rakijom auuuuu,jojjjjj
Lijep provod momci
Teško je bilo bez tebe u borbu sa svim onim tekućinama i "krtinama" . Borili smo se nemilice , ali jebi ga , opet nas uzeo onaj "ljepljivi pod"  :mrgreen: i u subotu i u nedjelju.
  Hvala našim prijateljima što nas trpe  :0648:
 
Neki su vodeći se dugogodišnjim iskustvom,znali zauzeti pozicije i braniti ih po svaku cijenu,a trebalo je i hrabrosti u pojedinim trenutcima.
 
Veliko hvala svim MK i MC, Free ridersima koji su potegli pud Žepča i po lošem vremenu,te uveličali svojim prisutvom naš 2.winter party.
Winteru su nazočila 44.Moto kluba te se družilo do samog jutra.
Oni koji su nocili bili su sutradan ispraćeni sa slavonskim delicijama(kulenom,švarglom,sirom.....) u izvedbi MK Brod te roštiljskim pripravcima od strane MK United.
Svima želimo sretan povratak i vidimo se na nekom od sledećih susreta