09.09.2006. Blue Knights - Dice Run for Mladen

Added to Calendar: 09-09-06

Hvala svima koji su sudjelovali na DICE RUN-u.
Za Mladenovu obitelj je skupljeno 5470 kuna.  (y)
 
Davore, a kaj je sa onim zbrojevima kockica...???  :misli: :misli: :misli:

Ima kakva top-lista, nagrade, itd... malo sam neupućen, jer sam strgane tikve morao zapaliti za Zagreb prije kraja...

JBG, mirisi pikantnih kobasa i vrućih čevapa su mi oduvijek bolje dišali od nekakvog graha...  :D :D :D
 
I ne zaboravite!!

Kako je sa nama cijelo vrijeme bila i ekipa RTL-a, sve će biti sutra, u ponedjeljak (iznimno prekosutra u utorak) u RTL-ovom Explozivu...

Pa tko može složiti jedan TV-capturing, pa na DVD, dobrodošao je... ja sam prvi za otkup...  (y) (y) :piva: :piva: :piva: :piva:
 
Jel bilo danas na RTL-u, nisam mogao gledati od pocetka pa nisam vidio je li bilo...

:misli:
 
vlucic said:
Jel bilo danas na RTL-u, nisam mogao gledati od pocetka pa nisam vidio je li bilo...

:misli:

Nije bilo, ja sam isto gledao. Netko je u gornjim postovima napomenuo da bi trebalo biti ili pon ili utorak. Uglavnom, ja sam stavio da se snima i jučer i danas, pa budem to prebacio na nekakav dvd-eic... budemo skupili i neke slike, pa sve zajedno...
 
Wildstartdude i Sledge - da li se zna kod koga su zavrsile one peticije?

:misli:
 
vlucic said:
Wildstartdude i Sledge - da li se zna kod koga su zavrsile one peticije?

:misli:

Nijesam don'o, a bogomi ni odn'o...  :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:

Da ga nije ona curica, koja je zapisivala, stavila među... ??
 
Da nisu stavili u ExCluziv?? Pa ne bi stavili moto-susret u manekensku emisiju...??  :misli: :misli:

Zašto toga nema, ne znam, budemo pratili i dalje...
 
Seth said:
Šta je s tim RTL-om? Nije bilo ni prekjučer ni jučer u Explozivu. Jel zna netko točno kad će bit da ne trošim bezveze hard disk dvd snimača?  :mrgreen:
A kad snimiš javi!  :wink:
 
Bilo je na RTL-u neki dan i imam snimljeno samo neznam kak to metnuti na forum.
Imam i sirov materijal sa kompletnom snimkom od rtl-a