09.-11.06.2006. MK SISCIA - Sisak

Added to Calendar: 09-06-06, 10-06-06, 11-06-06

Nike

Active member
MC "SISCIA"
9. moto susret - Sisak
Utrka ubrzanja...
Info: 098/376-519 (Gips)


Svira Hladno pivo u subotu 10.6.
(Ekskluzivno saznao od samog benda)
 
Nike said:
MC "SISCIA"
9. moto susret - Sisak
Utrka ubrzanja...
Info: 098/376-519 (Gips)


Svira Hladno pivo u subotu 10.6.
(Ekskluzivno saznao od samog benda)
,,,prošle godine me Pegasac izdao na pola puta (mi smo srali) ,,al ove godine idem garant,,makar i pješke od pol puta :))
,,inače po nekakvim spikama i komentarima,,i osobnog iskustva,,,sisčani su među najboljom ekipom bikera po susretima,,, (y) :piva:
 
free rideri su sigurno među jačom ekipom :D
s njima je zajebancija zagarantirana :D
 
ja sam bila prosle lani bila je ludnica
osim sto je jednu vece nestalo struje
ali kome treba struja kada je " dernek "
 
Nemo02 said:
Daj nek netko napiše kakav je program u planu, ko svira i sl..
,,znam ziher da sviraju "Vrane" ,,jer sam ih trebao ja voziti,,al jeb ga,,imam već  odprije dogovoren termin za Austriju tak da neću uopće moć doći  :(
,,,a toliko sam planirao "Sisak"
 
blaz said:
Di se odrzava suaret u sisku

U Starom gradu,bit ce ti oznacemo natpisima tak da ne mozes fulat... (y)
 
Zorro said:
,,znam ziher da sviraju "Vrane" ,,jer sam ih trebao ja voziti,,al jeb ga,,imam već  odprije dogovoren termin za Austriju tak da neću uopće moć doći  :(
,,,a toliko sam planirao "Sisak"
Ma kakva Austrija, truli kapitalizam,dođi u naše malo misto i uživaj !!!  (y) :)
 
Da li ide netko iz smjera Samobor, Zagreb? Nešto razmišljam da bi krenuo u subotu prijepodne tamo i vjerojatno se vratio na večer, a neda mi se ić sam.
 
bok idem ti ja iz samobora pa ako si zainteresiran javi se pa se nađemo u gradu negdje
 
ja krecem sa ajrodroma za jedno sat i pol, dakle oko 17. i vracam se navece pa ako jos neko ide i vraca se slobodno nek se pridruzi. jedini uvjet je pifa na sanku jer idem bez para  :mrgreen: :mrgreen:
 
Da ne kvarim atmosferu, ali sada sam gledao prognozu za sutra, kiša cijeli dan, uključujući i nedjelju.

Super sezona proljeće/ljeto 2006.  :palacdolje: