1. CRO MOTO CUSTOM SHOW

MOTORCEK

New member
Svim prijateljima "custom" motora!

Pozivamo vas da se prijavite za 1. CRO MOTO CUSTOM SHOW koji će se održati u Arena centru u Zagrebu od 18. do 20. svibnja.

Najbolji domaći izlagači imaju konačno priliku široj javnosti pokazati svoje ljubimce, a očekujemo više od 40 motora domaćih majstora. Organizator osigurava i prostor za dvadesetak individualnih izlagača koji će biti odabrani od strane stručne komisije organizatora.

Organizator 1. CRO MOTO CUSTOM SHOW-a je MOTORČEK videomotomagazin uz suorganizatore, sponzore, pokrovitelje i medijske pokrovitelje o kojima će još bit podosta riječi.

Pošaljite svoje prijave i fotografije motora do 23. travnja 2012. na email adresu: [email protected]

Veselimo se vašem odazivu!
 
Nemam Custom  :neznam:
 
grgaSH said:
...napokon i kod nas nešto po tom pitanju (y) (y)

    ...čekali su da ti dovršiš svoj motor, al su skužili da bi to bilo predugo za čekat  :wink:. I evo, ove godine kreću.

      BTW, tema je na dva mjesta na forumu.
 
malaga said:
neka,dva put je dva put :hehehe:
ima i triput,ali deru  :LOL:
 
      ...onda? Jel bude ko s foruma osim mene? Ajde, dobro, da me James nije uveril da je moj motor "custom" ne bi nit ja išel  :mrgreen:. Javite se ak navratite. Imal bum na sebi lajbek s pločicom OLD BOY. A možda skužite i motor, iako tamo ima dosta sličnih. Piće platim svakom ko me uvjeri da bi to trebal  :mrgreen:...
 
evo biću ja petak popodne...
a piće možeš platiti jer su mene učili da treba poštivati starije, pa ću ti iz poštovanja dopustiti da platiš  :mrgreen:
 
Merla said:
evo biću ja petak popodne...
a piće možeš platiti jer su mene učili da treba poštivati starije, pa ću ti iz poštovanja dopustiti da platiš  :mrgreen:

      ...:piva:...
 
Lucho 23 said:
Ko je bio, dojmovi i slike, please

bio  :D

dojam: više nego sam očekivao. slike nedam  :mrgreen:

tj. pišem post za blog o tom događaju pa bi ih tamo stavio, a sigurno će biti i kvalitetnijih od onog što sam ja slikao. komentari kad malo sredim dojmove, ali jedan zaključak: Oldboy je bio br. 1. Jedini motor te vrste među izloženima, ali tako privuče pažnju da nema potrebe raditi razlike u klasama
 
Lucho 23 said:
Ko je bio, dojmovi i slike, please

    ...stavio sam slike na više tema ovdje na forumu, al evo ih sad na jednom mjestu. Ima toga još, samo što sam nespretan u postavljanju pa izgubim previše vremena dok ih postavim  :mrgreen:

P5197341_cr800.jpg


P5197321_cr1280.jpg


P5197307_cr.jpg


P5197304_cr.jpg


P5187049.jpg


P5187071_cr.jpg


P5187048_cr.jpg


P5187041_cr.jpg


P5187037_cr.jpg