1. Hrvatska moto šlepa u novom izdanju

...najbolja je ova "zaboravljena" tromla ovak na sredini :LOL: .Inaće,lijepo je vidjeti da netko ima "sluha" i kod nas za ovakve stvari (y).Bok.
 
Koko said:
...najbolja je ova "zaboravljena" tromla ovak na sredini :LOL: .Inaće,lijepo je vidjeti da netko ima "sluha" i kod nas za ovakve stvari (y).Bok.

Pa nije ona tu bezveze, pridonosi stylingu
A inace je to zato, kad su projektanti profici :)
 
Svaka cast, barem neki profesionalno izgledaju na startu prvenstva HR.
Sleper, sator i dobra dva tima ujedinjena pod jednim imenom.
Uglavnom kod nas u HR ljudi koji voze PH samo sto se na trku ne dovezu na motoru, vecina koji dolaze imaju najvise kombi.
Nadam se i zelja mi je da vise ljudi uspije skupiti financijska sredstva za takve stvari.
 
HAL_9000 said:
Svaka cast, barem neki profesionalno izgledaju na startu prvenstva HR.
Sleper, sator i dobra dva tima ujedinjena pod jednim imenom.
Uglavnom kod nas u HR ljudi koji voze PH samo sto se na trku ne dovezu na motoru, vecina koji dolaze imaju najvise kombi.
Nadam se i zelja mi je da vise ljudi uspije skupiti financijska sredstva za takve stvari.

bilo je i takvih  :LOL: (y)
gajs (y)
 
Vidio sam šlepu kod Špoljara  (y) i prolazil pokraj kad su montirali i isprobavali ceradu kak paše  (y) Lijepo izgleda  (y) (y)
 
stojednaseljačina said:
Ja , Križevci 2005.  :wink: :mrgreen:
i ja prije par put do grobnika :mrgreen:
i za doma sam imal prevoz al sam nazad imal s kim doma po staroj pa mi to zanimljivije  :mrgreen:
 
Koko said:
...najbolja je ova "zaboravljena" tromla ovak na sredini :LOL: .Inaće,lijepo je vidjeti da netko ima "sluha" i kod nas za ovakve stvari (y).Bok.

Kad ja nabavim šlepu ili šlepicu.Ti buš mi je vozil. OK? :mrgreen: