1. susret maxi skuterasa 22/23.5.2010

os nexus said:
naravno da jesam i naravno da će s tobom i komatozni doći.... (y)
neznam Gorana, al komatozni već mjenja roline i pridnju brembicu i onda čeka poziv......
jbt. al san bia u kurcu, ubila me noćna, tek sad san doša sebi
 
Tmax said:
I mi smo pričali, stvarno svaka Ti čast.
Evo ovako nas je ujutro @Os_Nexus posjeo, nešto pričao :mrgreen: a poslje s takvom brzinom odjurio da sam ga "uhavtio" samo u leđa. Svima HR "vozačima" hvala na prijemu i "dobroj" klopi (koliko znam bio je vaš izbor gostione :misli:).
Ako če bit susreta u Osijeku treba da otvoriš ovakvu "temu" i napišeš datum dosta rano jer to nebih voljeo propustitit 8)

joj pa kud ste njega slišali u nedelju u jutro,
baš me zanima što je nadrobio, može na pp  :LOL: :LOL: :LOL:
 
koma1 said:
neznam Gorana, al komatozni već mjenja roline i pridnju brembicu i onda čeka poziv......
jbt. al san bia u kurcu, ubila me noćna, tek sad san doša sebi

ne dođeš ti sebi ni za 100 godina :jesus:
 
Htjeo bih čestitati organizatorima, pozdraviti sve sudionike i zahvaliti na predivnoj vožnji i druženju.
Bilo je sve (vrijeme sa strane) odlično.
Nadajmo se ponovnom susretu, a curama i dečkima  :D iz SLO skidam kapu za sve...organizaciju i sve ostalo !!

Svaka čast ;)
 
Maxiscooter said:
Dogovori i želja po vožnji ide dalje. na vidiku je novi susret.

Da, tako je... dogovoren je konačni termin, t.j. 04.-05.09.2010  :)

Tom prilikom smo otvorili i kontaktne mailove za sve one, koji nisu na forumu... Ako vam nije teško, pošaljite sliku svim svojim prijateljima, kako bi se u rujnu našli svi ljubitelji maxiskutera u što večem broju... Na mailove poslane na [email protected] če čekati OS Nexus, a na onaj drugi... svi mi, koji pripremamo izlet na našoj strani...  8)

Lep pozdrav svima i se vidimo...  (y)

p.s. više o tom izletu možete nači na temi "2. susret maxi skuterasa 04/05.09.2010"...  :wink: