10 MJESECI - 20 000 km

malistipa

New member
Kratki osvrt na proteklih 10 mjeseci s R 1100 RS iz 94-e. Kupio sam ga 03.07.09. s 32000 km, sada ima skoro 53000. Do sada sam zamijenio :
- gume
- lamela
- kilometar sajla
- svjećice
- ulje (više puta)
- brtva desne glave motora
- disk pločice
- ulje za kočnice
- staklo žmigavca
Još trebam gumene nosače auspuha (kod tomića kažu da se ne mogu naručiti) i popraviti grijanje desne ručke pa se nadam da je popisu kraj (osim trajne zadaće , ploča  za top-case)
Mislim da nije strašno za 16-godišnjeg boksera ili .....
 
Mislim da je super za 16 godišnjeg boxera ali nema kaj...to je ipak BMW.... (y)

Gumene nosače auspuha probaj dat napravit od gume, ne znam tko radi ali čuo sam da ima obrtnika koji su u stanju tako nešto napraviti.
Za popravke struje.....Boris Fakin....opet ga reklamiram.... :mrgreen:

Ploča za top case.....ebay....

(y)
 
Malo je čudno za lamelu jer ona traje 70000 km (bar na mom GS-u) ili ga je netko jako šarafio ili nekaj ne štima. No možda grješim.
 
makazica said:
Mislim da je super za 16 godišnjeg boxera ali nema kaj...to je ipak BMW.... (y)

Gumene nosače auspuha probaj dat napravit od gume, ne znam tko radi ali čuo sam da ima obrtnika koji su u stanju tako nešto napraviti.
Za popravke struje.....Boris Fakin....opet ga reklamiram.... :mrgreen:

Ploča za top case.....ebay....

(y)

Dali da kometiram ili da sutim  :mrgreen:
 
Na mom BMW-u lamela mjenjana tek na 95 000km
 
Još 4 mjeseca i 10 000 km,
- nove gume
- popravak kočionog cilindra na ručici (gumice, klip i opruga), valjda je novo ulje bilo agresivno
- štitnici poklopca glave cilindara (moraju se kupiti u paru)
- još me čeka poliranje dekla desne glave i kofera, kaže tip da me nije vidio, pređe na moju stranu i stane poprijeko gledajući kako kićena rodbina balira sijeno, poderao sam mu zadnji plastični branik na fiat tempri i stao 20-ak metara dalje (na kotačima uz veliku pomoć nogu), svjećice su na izdisaju, a pronaći će se još ponešto
Problem mi je plastika pored ispušnih cijevi, od temperature je boja poskočila i izgleda ko zagoren odrezak, malo crno a malo crveno, ako neko ima sličnih iskustava ili savjet, dobodošao