10 najcescih padova sa motora i kako ih izbjeci

Ima sve više mladih korisnika foruma i portala tako da ne offate previše i pustite ovakve teme njima. Milom ili silom. :jesus:
 
Nema vise ljubavi izmedu vas, i to za istac  :LOL: :LOL:

edit; ode
 
jedino na ovom drugom filmiću ne kužim tog lika kaj snima, čovjek padne ispred njega a on samo nastavi dalje :palacdolje:
 
ima likova kojima je smjesno, sam prestane bit, nije im sigurno kad i njihovao dupe to osjeti.
:hehehe:
 
nigdje se ne spominje kad staneš pijan i zaboraviš otvorit nogaru pa se izvrneš zajedno s motorom  :misli:
 
to su valjda pokrili s ovim  :neznam:

The Most Common Bike Accident
According to the 1981 Hurt Report — the largest study ever conducted on motorcycle accident causation — alcohol is a factor in 50 percent of all bike wrecks.

How To Avoid It: Don’t drink and ride.
 
tibor_zg said:
to su valjda pokrili s ovim  :neznam:

The Most Common Bike Accident
According to the 1981 Hurt Report — the largest study ever conducted on motorcycle accident causation — alcohol is a factor in 50 percent of all bike wrecks.

How To Avoid It: Don’t drink and ride.

Zlatno pravilo!

Piti i voziti motor se zaista ne isplati.
 
elektricar86 said:
Zlatno pravilo!

Piti i voziti motor se zaista ne isplati.
znam i svjestan sam  8) ...ali se puno puta zahebem  :?
....jedino kad sam pod gasom, (čitaj: pripit) vozim polako  :neznam:
Kad sam pijan ko zmaj, onda nevozim...
 
poco loco said:
znam i svjestan sam  8) ...ali se puno puta zahebem  :?
....jedino kad sam pod gasom, (čitaj: pripit) vozim polako  :neznam:
Kad sam pijan ko zmaj, onda nevozim...

ja sam znao vozit i pripit,i toliko pijan da se drugi dan uopce nisam sjecao kako sa dosao doma.  :palacdolje:

jbga,kad podjednako volim i pivo,i voznju na motoru.  :mrgreen:

od nedavno sam odlucio da je dosta takve prakse,kad vozim motor pijem radler,i to je amen.  (y) 

btw. kad sam bio pripit na motoru,vozio sam dosta brze nego inace,a refleksi su mi bili za klinac,valjda me je bog cuvao.  :neznam:
 
mene samo rinzoli nanerviraju  :shock:
 
tibor_zg said:
a rotiRRke ? :mrgreen:

to je za dRRugu tremu, ne offaj ... ne da me nanerviraju, nego me glava posli boli  :mrgreen:
 
Zapru said:
nebi ti vjerovao, al "ovdje" ima onih koji i dalje tvrde da su bolji R vozaci pod cugom  :LOL: :LOL: :LOL:

Kad popijes, motor nekako lakse pada u zavoj. A i mozes se vise nagnut  :misli: