10+ rođendan Sportskog moto kluba "Golubica" Vukovar- OTKAZANO !!!

Added to Calendar: 12-06-20

Sportski moto klub "Golubica" Vukovar osnovan je na blagdan Sv. Antuna Padovanskog 13.06.2009. godine.

Drago nam je da možemo najaviti okupljanje i proslavu 10+ rođendana kluba dana 12.06.2020. (petak) u Bogdanovcima, caffe bar Jim (Ulica bana Josipa Jelačića 3) uz piće dobrodošlice i gratis roštilj od 15 sati nadalje.

Za one koji žele posjetiti Spomen dom Bogdanovci koji su izgradili SMK Golubica uz pomoć drugih MK, vrata Spomen doma će biti otvorena od 10,00 sati (Ulica bana Josipa Jelačića 1).

Dobro nam došli!

Kontakt: +385 98 336 506 (Nenoos), e-mail: [email protected]
 

Attachments

  • pozivnica mk gv rođendan 2020.jpg
    pozivnica mk gv rođendan 2020.jpg
    1.1 MB · Views: 178
Sv.Antun Padovanski je 13.06...tek onako da se zna kada je kirvaj u Podvinju :moli:
 
Oprosti, Bešo :). Vidiš što se događa kada trčiš na 5 strana odjednom, hahaha.... i u Vinkovcima je, išao na vjeronauk u istu, htio sam ispraviti ali ne pokazuje mi opciju "uredi" na tom postu :-O. Kako mogu urediti?
 
Molim lijepo, da li je moguće u kalendaru susreta ispraviti datum sa 15.06.2020. na 12.06.2020? Poslao sam e-mail sa molbom, za sada nema promjene? 
 
Obzirom na COVid situaciju, ograničenja i rizik da netko uvijek može proširiti virus, obaviještavamo sve da da se 10+ rođendan Sportskog moto kluba "Golubica" Vukovar 12.06.2020. NEĆE ODRŽATI - OTKAZANO. Molim da se otkaže u kalendaru. Vidimo se na cesti ili prvom prilikom. Puno pozdrava. Nenoos