11. HOG - 13-20.06.2010. - Balaton, Hungary

Omega666

Member
http://www.hog.hu/index2.php?lang=cro&pageid=main

Dali se sprema netko ove godine do Balatona?
Ja bio prošle godine i bilo OK, pa je velika vjerojatnost da ponovim i ove.
 
Omega666 said:
http://www.hog.hu/index2.php?lang=cro&pageid=main

Dali se sprema netko ove godine do Balatona?
Ja bio prošle godine i bilo OK, pa je velika vjerojatnost da ponovim i ove.
Pozdrav prijatelju, ove se god nevidimo na Balatonu ali nedam se da ako budeš tamo da ceš nas podariti lijepim fotkama da se i mi malo podsjetimo kako je ove prošlo. Uživaj i pazi na one iz Cojote bara !!!
 
  Hhmmm, trebalo bi, no neka me recesija stisla, a brat mi i ostatak ekipe ne mogu iščekat da ih vodim.... :mrgreen:

  Ne spominjite Coyote bar, budi mi lijepe uspomene.....
 
Pozdrav svima.Ja svakako idem od 18-20.06.Za sada nas je dvojica,ali svi koji bi isli u tom terminu su dobrodosli.Javite se ,pa cemo se dogovoriti.Pozdrav
 
dado.bj said:
Pozdrav prijatelju, ove se god nevidimo na Balatonu ali nedam se da ako budeš tamo da ceš nas podariti lijepim fotkama da se i mi malo podsjetimo kako je ove prošlo. Uživaj i pazi na one iz Cojote bara !!!

Malo mi je poremetilo planove što se ove godine poklapaju sa Šodericom, pa nije sigurno da će se ići. Ipak se Šoderica ne propušta samo tako.
 
:D bili i ove godine na defileu na Balatonu i uočili sljedeče: HD jako malo, za koju godinu će to biti običan moto party.. Možda je zbog moguče kiše ( Da ne zahrđaju)  :mrgreen: :mrgreen:, cijene povečane (Ulaz,hrana i piče)
Sve u svemu ništa posebno.. (y)
 
Eto bio i ja ipak i ove godine. Po mojoj procjeni dosta slabija posjećenost nego lani, moguće zbog loše vremenske prognoze a možda je i recesija uplela svoje prste  :misli:
Cijene isto tako čini mi se malo povečane u odnosu na lani.
Sve u svemu vredilo se je malo provozati i vidjeti to još jednom.
Malo pokisli pri povratku u nedjelju ali ne prestrašno.
Kako sam zaboravio ponesti aparat  :zid: , slika nemam pa evo par ukradenih samo za one koje zanima kako je ove godine bilo u Coyote baru  :mrgreen:
 
Omega 666, ti znaš popraviti čovjeku jutro!!!
Pozdrav prijatelju ,vidim da te ipak sve ove recesiske mjere nisu spuntale u nakani da posjetiš HOG, i to mi je baš drago. Reci s obzorom na prošlu god kako je ove bilo jel mi treba biti jako žal kaj nisam bio?
 
Drago mi je da je jutro ljepše, hehe, zato i jesu slikice tu za vas. :)
Kako sam i napisao po mojoj procjeni dosta slabija posjećenost, prošle godine nismo u petak mogli nać mjesta za 7 šatora na okupu baš u kampu pa smo digli šatore dole iza glavne bine odakle ide vatromet, a ove godine smo u subotu se smjestili bez problema u samom centru kampa iza onih wc-a s tuševima pa eto po tom procijeni koliko je manja gužva bila. Ili loša prognoza ili financije, ali u svakom slučaju opet dosta ljudi i motora.
A inače što se tiče programa i ostalog sve 5, stvarno se ima svega za vidjeti.
Klopa preskupa, cuga nešto skuplja nego lani mislim ali pili smo gospodski Heineken, hehe.
Uglavnom ulaz za subotu 6500 forinti ili 24 eura, put cca 215 km tamo + nazad i vožnjica po alsoorsu nek bude 500 km (malo manje), je nekih 30 litara znači sve skupa oko 50 eura u grubo put i ulaz.
Klope smo poneli nešta domaćeg tak da troškovi i nisu bili preveliki za ostalo, pokoja runda i to je to.
Svakako se isplatilo otići vidjeti.
 
Slažem se sa tobom da se isplatilo takvu feštu vidjeti, naime kod nas još uvjek nema tako dobro organiziranih moto susreta. Koliko vidim sve je ipak malo zaj... kiša i loše vrijeme . Meni je žao što nisam maogao ići ove god ali se nadam da se bumo tu doma negdje našli i popili koju pivicu .  (y)