12-14.05.2006. MK BROD - Slavonski Brod

Added to Calendar: 12-05-06, 13-05-06, 14-05-06

ako netko ima 5,6,7,8,9,10 tisuća eura za motor,ako može zapaliti gumu,popiti 10,20 piva  po 10 kn
pa onda neka i plati upad.
a gdje imate 2 koncerta,pice kojie se skidaju za 50 kn
fino uteknete s cestarine,jer je to bezobrazluk i imate za upad........................................
 
tomislav_74 said:
E strašilo koje su ono bile Roštilj kobasice što si ti uzeo? nakon veće količine piva baš su sjele  :klopa: :mrgreen:
hehehehe.... neke iz Presoflexa....  :LOL:
 
U Brodu je bilo super ulaznica se isplatila mada bi trebali dogodine ne naplacivati ulaznice, jadan ovaj kaj je zgoril  u petak zajedno cugali a u subotu sam ga popodne vidil u kampu spavo je na travi kod save nemogu vijerovat sto mu se desilo nadam se da je ok .
 
zvonko situm said:
MOJE NAJISKRENIJE ČESTITKE NA POBJEDI !!! Ali slušajuči zvukove koje proizvodi motor zaključujem da je motor nadrkan do jaja tj.PROŠLOGODIŠNJI-a za uklapanje u "pravilnik"je opremljen serijskim oklopima i ostalim potrebnim serijskim vidljivim dijelovima!!! Naravno-tko je ostalima zabranio da ukrkaju snage u motore? NITKO!!! I još nešto:nakon ovakvih nepreciznih pravilnika -dali bi me pustili da nastupim sa turbo hayabusom? gdje je tu pravda ili realnost?
To sam pricao ceo vreme, samo niste me razumeli. I jos nesto. "Ne znam" zasto, ali serijski r1 i cbr1000 vec ne trkaju (street 1000 kategoriju ) u Madarsku. Odgovor: jer ne moze da pobedi pored zx 10 i gsx-r 1000.
 
drag said:
To sam pricao ceo vreme, samo niste me razumeli. I jos nesto. "Ne znam" zasto, ali serijski r1 i cbr1000 vec ne trkaju (street 1000 kategoriju ) u Madarsku. Odgovor: jer ne moze da pobedi pored zx 10 i gsx-r 1000.
Točno !!!
 
Meni nije jasno to paljenje guma. Cisto preseravanje... Guma je preko 1000 kuna,al bitno da je 50 kuna previse za upad :)
 
triple_9 said:
Meni nije jasno to paljenje guma. Cisto preseravanje... Guma je preko 1000 kuna,al bitno da je 50 kuna previse za upad :)

kaj je tu cudno, skurit profil za kojih 200-300kn

puno ti je :misli: :misli:

a motor za 150 000 kn, to nije puno :LOL: :LOL:
 
Motor mi je kupio otac, a ne vjerujem da bi mi kupovao zadnju gumu jer se njegovom sinu kurcilo pred nabrijanom rajom.
 
triple_9 said:
Motor mi je kupio otac, a ne vjerujem da bi mi kupovao zadnju gumu jer se njegovom sinu kurcilo pred nabrijanom rajom.

a nisi ti onaj koji pljuje po nama japanerosima-balkanerosima :misli: :misli:


tata ti ga kupil, tak znaci

ti treba koja kinta za bengu :LOL: :LOL:
 
Slusaj, nisam srao po japanskim motociklima dok vi niste napisali 7 stranica protiv Ducatija. Imao sam japanski motor i o njima mislim sve 5. Opcenito volim sve motore, neke manje neke vise. Zar ti nebi tako reagirao da kad god se pojavis negdje netko ima komentar za tvoj motor(tipa , sranje,kvari se...) ?
Normalno je da sam popizdio.

A kako bi si ja kupio motor kad idem na faks i ne radim?
Ne treba,hvala.
 
triple_9 said:
Imao sam japanski motor i o njima mislim sve 5


aj mi onda objasni zasto smo mi koji vozimo japance balkanerosi,a?

zato jer ti tak velis,a?

pa ko si ti, tatina maza???

il si mozda king u svom selu, jer vozis dukca


decec decec, jos se bus ti nafcil pameti, kad tad
 
kakve veze ima zadnjih par postova sa ovom temom....  :palacdolje: