12-14.05.2006. MK BROD - Slavonski Brod

Added to Calendar: 12-05-06, 13-05-06, 14-05-06

triple_9 said:
Zao mi je sto nisam uhvatio jos jednog 999 iz siska i jedan 996 koji je bio preopasan. Na kraju moto susret je bio odlican, ljudi mali milijun ,koliko god su pizdili zbog ulaznice...
triple, jel to tvoj drugi ducati?
 
triple_9 said:
Slusaj, nisam srao po japanskim motociklima dok vi niste napisali 7 stranica protiv Ducatija. Imao sam japanski motor i o njima mislim sve 5. Opcenito volim sve motore, neke manje neke vise. Zar ti nebi tako reagirao da kad god se pojavis negdje netko ima komentar za tvoj motor(tipa , sranje,kvari se...) ?
Normalno je da sam popizdio.

A kako bi si ja kupio motor kad idem na faks i ne radim?
Ne treba,hvala.
bdw, ne daj se triple, nisi kriv što voliš motore a sticajem okolnosti imaš i novaca za skupe motore. Bitno je da nisi nikom posebno naudio, ubio nekog ili mu ukrao motor. Ostalo je sve za ljude. Samo ti završi studij, da starom ne bude žao što ti je kupio 999. Ja sam vjerojatni ducati kupac u ranoj budućnosti i pročešljao sam sve što se moglo pročešljati o Ducatijima, pa nije da s ene kvare, ali ima i gomila ljudi koji nisu imali problemas njima, zato, drive on!
 
Miro, vidio sam te u gradu, sjedio u rubiconu , ti taman prolazis, i ja izletim da stanes na cugu,ali je bilo vec kasno. Drugi put cemo.... zgodan RAAAAPTOR  (y)
 
triple_9 said:
Miro, vidio sam te u gradu, sjedio u rubiconu , ti taman prolazis, i ja izletim da stanes na cugu,ali je bilo vec kasno. Drugi put cemo.... zgodan RAAAAPTOR  (y)
pa moraš biti brži iako sam ti ja poštenjačina i po gradu vozim lagano... a ne kao neki.... al zato šiljim po relaciji sl brod - čaglin - krndija. Tamo se možeš ispuhati. Ajd drugi put ću malo više obratit pozornost na parkirane motore... pa te možda spazim....
 
tomislav_74 said:
.  :slinavac: :slinavac: :slinavac: :slinavac:
tomek, cure ti sline, daj se obriši.... pa rekao sam brod, čaglin, krndija a ne harem pun tinejđerki....
 
miro said:
tomek, cure ti sline, daj se obriši.... pa rekao sam brod, čaglin, krndija a ne harem pun tinejđerki....
ajde budi malo kolegijalam... otkud znaš njegove fetihfe....
 
strasilo said:
ajde budi malo kolegijalam... otkud znaš njegove fetihfe....
pa nije to njegov...to je svačiji..osim možda tvoj..... ti bi radje da su tinejđeri u pitanju? hehehehehehe
 
miro said:
pa nije to njegov...to je svačiji..osim možda tvoj..... ti bi radje da su tinejđeri u pitanju? hehehehehehe
nemoj svoja maštanja gurati drugome... ali ja sam ipak da curice preko 18....
 
strasilo said:
nemoj svoja maštanja gurati drugome... ali ja sam ipak da curice preko 18....
ahhhhhhhhhhhh, oprosti..ja sam mislio da imaš ženu i djecu.....
 
miro said:
ahhhhhhhhhhhh, oprosti..ja sam mislio da imaš ženu i djecu.....
e krivo si mislio.... djecu imam, ali ženu nemam....
 
strasilo said:
e krivo si mislio.... djecu imam, ali ženu nemam....
ma dobro, vidim te s klincima, zato kažem. no ionako kaj bi s gomilom cura iznad 18? pozvao  pomoć?
 
miro said:
ma dobro, vidim te s klincima, zato kažem. no ionako kaj bi s gomilom cura iznad 18? pozvao  pomoć?
naravno  da bi te zvao u pomoć....
 
Zorro said:
,,je da,,u fioci,,upravo onoj koju je tvoja sadašnja(što bi ti ona ono trebala biti  :misli:) pospremala  :jesus:
zorro..samo da ne ispadne da  i h ima više.... jednu u autu, jednu u krevetu, jednu u ormaru, dvije u hladnjaku..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
miro said:
tomek, cure ti sline, daj se obriši.... pa rekao sam brod, čaglin, krndija a ne harem pun tinejđerki....

Ma kake tinejđerke, to je najbolja relacija za vožnju motorom, prvo se fino provozaš do krndije, pa tam malo po zavojima, odmoriš malo kod izvora, a onda do broda preko Čaglina, fino preko onog brda, cesta široka, asfalt super, fino šumica, svjež zrak, ma milina  :slinavac: :slinavac: :slinavac: