12-14.05.2006. MK STAAARI ROKERI - Umag

Added to Calendar: 12-05-06, 13-05-06, 14-05-06

Ibiza

Administrator
MK STAAARI ROKERI
5. moto susret - Kamp Stella Maris, Umag
Info: 098/335-394 (Marijan),
098/258-616 (Mario),
098/715-293 (Denis)
www.staaarirokeri.hr
 
Evo još par dodatnih informacija: - za one koji žele kampirati: kamp sadržava veliki sanitarni čvor s tuševima i toplom vodom ( 50 muških i 50 ženskih ). Na raspolaganju su takođe bungalovi u turističkom naselju 'Stella Maris' na 100 m od održavanja susreta, a direktno na plaži. Bungalovi su 4-krevetni, a cijena je 200 kuna po bungalovu na noć ( 50 kuna po osobi ). Mogu se rezervirati kod Denisa na tel. 098/715-293.
Evo i slika s prošlogodišnjeg susreta ( subota-nastup Divljih jagoda ):

 
Ekipa iz Rijeke dolazi 100 %  (y) rezervirali smo bungalove.
Nemam niti jednu zamjerku na ovaj skup jer je svake godine sve bolji i bolji.  :D
 
eto...mislim da dolazimo mi iz Čakovca...samo...josh se moramo tocno dogovoriti tko bi sve isel?? tomee? bojan??  :misli:
 
Dolazimo i mi, broj jos nepoznat, al bit ce nas  dosta :biker: (y)
 
Stormbringer said:
Dolazimo i mi, broj jos nepoznat, al bit ce nas  dosta :biker: (y)
...bungalovi rezervirani
 
Ne znam nikoga iz Rijeke i okolice da ne ide! (y)
Mi ćemo krenut u subotu oko 1 i pol sa OMV-a. Iako se još ne možemo dogovoriti dali ćemo ići na Plomin
ili Buzet....:misli:
Neki su za đir, neki bi ypsilonom..... :neznam:
 
kuko said:
Ne znam nikoga iz Rijeke i okolice da ne ide! (y)
Mi ćemo krenut u subotu oko 1 i pol sa OMV-a. Iako se još ne možemo dogovoriti dali ćemo ići na Plomin
ili Buzet....:misli:
Neki su za đir, neki bi ypsilonom..... :neznam:
mi i moji idemo cestom preko buzeta,to je lijepa i odlična cesta pogotovo onaj dio uz vodu..
plomin te ionako rastrza (od brseča) a ipsilon izbjegavamo..
vrijeme pokreta još nismo utvrdili ali tako nekako  u slično vrijeme otprilike..
 
Dolazimo i Zlikavac, Adventurer, Pasmaters, Phay i moje visocanstvo. :mrgreen: (y)