13.05.-15.05.2022. - MotoGP: SHARK Grand Prix de France

Pročitao sam, da proizvođač motocikla skuplja bodove od svih njegovih motora u Moto GP prvenstvu.
Ako je tako jbg.
Tvornički tim skuplja bodove za seeb i tvornicu. To bi ja tako.
Sad mi recite ako sam u krivu na vrhu navedenoga.
Ne, samo najviše plasirani vozač u utrci donosi konstruktorske bodove.
 
Pročitao sam, da proizvođač motocikla skuplja bodove od svih njegovih motora u Moto GP prvenstvu.
Ako je tako jbg.
Tvornički tim skuplja bodove za seeb i tvornicu. To bi ja tako.
Sad mi recite ako sam u krivu na vrhu navedenoga.

Imaju momčadsko i konstruktorsko prvenstvo. Za momčadsko, ako ekipa koristi npr. wildcard vozača pa imaju 3 motocikla na stazi samo 2 najbolje plasirana skuoljaju bodove. Za konstruktorsko samo najbolje plasirani vozač na motociklu tog konstruktora skuplja bodove, bez obzira je li aktualan motocikl ili prošlogodišnji u pitanju
 
Pročitao sam, da proizvođač motocikla skuplja bodove od svih njegovih motora u Moto GP prvenstvu.
Ako je tako jbg.
Tvornički tim skuplja bodove za seeb i tvornicu. To bi ja tako.
Sad mi recite ako sam u krivu na vrhu navedenoga.
Kako stoji u Vasem potpisu uvazeni kolega, ne vjerujte nikome :mrgreen:

Vjerojatno je propagandna masinerija povampirenih ustasodinih zloduha utjecala na komunikacijske kanale.

c/p: "For Constructors, only the highest placed motorcycle of a Constructor will gain points, according to the position in the race."


Stranica 82, paragraf 1.28.3

Zato je partija tu da pazi na nas i brine za nasu svjetlu buducnost!



P.S. Suzuki bi ispao i iz PH tako da to nema apsolutno nikakve veze sa tehnoloskom superiornoscu partijskih inzenjera
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Spori and pamzor
Imaju momčadsko i konstruktorsko prvenstvo. Za momčadsko, ako ekipa koristi npr. wildcard vozača pa imaju 3 motocikla na stazi samo 2 najbolje plasirana skuoljaju bodove. Za konstruktorsko samo najbolje plasirani vozač na motociklu tog konstruktora skuplja bodove, bez obzira je li aktualan motocikl ili prošlogodišnji u pitanju
WildCard vozaci ne osvajaju bodove za momcadi.
 
  • Like
Reactions: 92Cuky and Shepa
Prije Francuske mnogo obećanja, želje i volje no na kraju dukac odnese šlag. Staza je fantastična , uvijek bila i ostala, gušte je gledat utrke na njoj , no sada dolaze do izražaja jbn. razlike među strojevima. Istina Bestia je ponovno pobijedio no nek netko kaže da nije zaslužio kao i one pobjede prije, on je definitivno osvježenje ovogodišnjeg prvenstva ali ne i iznenađenje. Ajd nek je i klokan uhvatio postolje, konačno nešto, no neće ga ništa spasit da ne podoji šup-kartu na kraju sezone. Fabio i MM su se ubijali da bi napravili nešto više ali i Honda i Yamaha su zaostali u razvoju, i dok je Fabio stalno tu, MM nekako lagano kaska za najboljima, valjda se nešto čeka, njemačka valjda, da ponovno odnese pobjedu ;) .
AEspergaro je zato jbn mrcina i svaka mu čast, stabilan, brz, fakat predobar, ne popušta, mogla bi ova priča oko Aprilije završit iznenađujuće ove godine, jeben igrač u svakom slučaju, koplje iznad tzv papirnatih "favorita"
Ostali su na ovoj utrci u svom prosjeku, KTM bez iskoraka, Suzukijanci totalni debakl, a šteta , ustvari žao mi je šta se raspada nešto obećavajuće, u svakom slučaju ispali su piz.e prema obojici vozača ....
A sad Mugello, neznam tko može parirati Dukcu na onoj ciljnoj ravnici ... sve osim njihove pobjede, može se smatrati iznenađenjem, no nikad se nezna..ipak je to motoGP (y);)
 
Pa nisam siguran koliko su ispali pipi prema vozacima, barem im nisu produzili ugovore. Zamisli da su im produzili ugovore i oni uzeli kredit i onda bankrot, ki bi onda pokril hipoteku ?
 
konacno i ja pogledao. malo sam na sredini prespavao ali pocetak je bio dosta napet. navijao sam za espargara, bas nisam htio da ga fabio pretekne i da mu uzme postolje. enea je stvarno zvijer, covjek se bas baca po motoru. miller, on je meni najjaci, stara skola proslave, bacanje rukavica, bas je pozitiva