14.10.-16.10.2022. - MotoGP: Animoca Brands Australian Motorcycle Grand Prix

Šteta prosutih deset bodova ali je Quartarato u još većoj banani. Inače dobra utrka... zahvaljujući Phillip Islandu. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
IMG_20221016_061806.jpg
 
  • Like
Reactions: Nero
Kako dobra utrka!!!

Peco zihearski ali fight na kraju izmedu Marca i Rinsa.. 😱👍
e moj Suzuki…. 😬
 
  • Like
Reactions: as17 and Shepa
Zašto? Niti je opasan, što je za njega bitnije, niti konkurencija. Baš suprotno, puno je veća šansa da će se plasirati između njega i Fabia.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
I da, beštija je opet dokazao da je beštija!
Nakon katastrofalnih kvala i početka utrke, n a kraju je zacvršio mislim - sec iza pobjednika
 
Pogledaj ponovno je zakon! 😃
Lagano uz dorucak uzivanje u utrci. Odlican Rins, stvarno kako on s tim Suzukijem skrece, to je cudo. Nedostajat ce Suzuki sljedece sezone.
 
Zašto? Niti je opasan, što je za njega bitnije, niti konkurencija. Baš suprortno, puno je veća šansa da će se plasirati između njega i Fabia.
Pa evo danas je bio ispred. Nitko ne može oduzeti naslov ove godine bagnaia ali sa F.Q bi se sam lakše obračunao (Yamaha je u qurcu),sada mu M.M uopće nije potreban,bilo bi mu lakše bez njega. Može mu oduzeti još koji bod a i uvijek postoji mogućnost da ga divljak sruši
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and pamzor
Jednu utrku ispred, nebitno čak i da je svaku ali kažem da je veća vjerojatnost da samo Francuzu uzme bodove. Za sada je još malo splašen i zna da nije u borbi za naslov pa ide pametno i ne forsira. Da je Bagnai bilo gusto napao bi obojicu sigurno, ovako je i sam rekao da nema smisla čim je Fabio vani. To je taj pristup i prilagodba situaciji, on vozi svoje i gradi, bez velike buke i forsiranja da danas mora uzeti još tih 10 bodova.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi and Dene
Jednu utrku ispred, nebitno čak i da je svaku ali kažem da je veća vjerojatnost da samo Francuzu uzme bodove. Za sada je još malo splašen i zna da nije u borbi za naslov pa ide pametno i ne forsira. Da je Bagnai bilo gusto napao bi obojicu sigurno, ovako je i sam rekao da nema smisla čim je Fabio vani. To je taj pristup i prilagodba situaciji, on vozi svoje i gradi, bez velike buke i forsiranja da danas mora uzeti još tih 10 bodova.
Slažem se potpunosti,ali F.Q mu trenutno ne može ništa i svi drugi mu predstavljaju potencijalnu smetnju a pogotovo jedan M.M s kojim se nikad ne zna šta može napraviti. Bagnaia sigurno osvaja ove godine,a ako ostali ne porade na svojim motorima moglo bi to biti još koji godinu.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pamzor
Dobro vam se da ustajat u 5 ujutro, sve momcine na vrijeme u krevet niko u birtiji do 3 :mrgreen:
nisam planirao gledat uživo al kad si u mojim godinama, i odavno okačiš kacigu o klin, onda te oće da se probudiš i u 3:30 i ne mođ više spavat 😁
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi