14.10.-16.10.2022. - MotoGP: Animoca Brands Australian Motorcycle Grand Prix

Al meni je nevjerojatno koliko je Fabio nakon ljetne stanke druga osoba.
Ne samo što je yamaha izgubila ritam, nego on sam, geste, ponašanje... od onog bahatog pijetlića sad neka kriza premladih godina
1665910867898.png
 
Vec sam jednom reko..klavijaturama je najjeftinije da kupe komplet suzuki i samo stave druge naljepnice:mrgreen:
Danas je neki lik iz Suzukija pričao na BT2, između ostalog da je on skupa sa nekim mehaničarima potpisao za Yamahu, neznam tko je lik.
Suzuki ima dobre strane ali je Yamaha i dalje bolji motor.
Osim prvih par utrka, prvi put su pokazali brzinu na pravcu i uspjeli sačuvati gume za kraj.
Zato je šteta što Rins nije na Yamahi sljedeće godine
 
  • Like
Reactions: pamzor
Danas je neki lik iz Suzukija pričao na BT2, između ostalog da je on skupa sa nekim mehaničarima potpisao za Yamahu, neznam tko je lik.
Suzuki ima dobre strane ali je Yamaha i dalje bolji motor.
Osim prvih par utrka, prvi put su pokazali brzinu na pravcu i uspjeli sačuvati gume za kraj.
Zato je šteta što Rins nije na Yamahi sljedeće godine
Yamaha je u qurcu totalnom i najgori motor u MotoGP. Pogledaj gdje su danas plasirani a i sve ostale utrke. Da nema F.Q bili bi još gori,on ih pokriva svojom vožnjom
 
Jel ima negdje snimka utrke? 😁
 
Ovo spada u utrke zbog kojih volimo motogp, još kad prebrojimo preticanja, izmjenu pozicija vodećeg, izvrsnu stazu, ma to je to :p

Ma Rins ih je pojeo na kraju i toi na Suzi koja je stala u razvoju,, na stroju koji odlazi, ipak je pokazao svoju vještinu i drago mi za Rinsa više nego bilo koga (y)
Bagnaia kapa dole , ali voditi utrku kao vodeći u prvenstvu i na kraju onako lako podojiti dve pozicije je malo bed jer od "budućeg svjetskog prvaka" uvijek se očekuje neki oblik dominacije.

E, baš zbog toga mislim da Fabio još nije gotov, neznam kako je završila priča u timu nakon ove utrke, ali mladi francuz je dokazao lani da je dorastao pritisku i očekujem ga do kraja , do posljednjeg zavoja u borbi za no1., naravno sama yamaha mora biti na tom nivou, budemo vidjeli ;)
MM je tu no njegova dominacija ipak nije kao nekad, postaje sve više opasan po druge, baš iz razloga što je sve više izjednačen pa je i više duela, no u svakom slučaju za gledanje super ali za suvozače oblik "noćne more"...Milelr je završio na najbolji način ovaj motogp, Alex ga je pokupio, dobro da mu nije ništa, ispao je žrtva i herooj nacije, iako u ovoj konkurenciji koja se borila za postolja on nema šta tražiti, "finile su Mare bali":cry:
Rossijevci sve bolji, Martin ponovno povede pa propadne, itd,itd....

Sve u svemu odlična utrka...očekujem nastavak borbe Fabia i Bagnaie..sad je pritisak na talijanu, "lovac je postao lovina" ;)
 
  • Like
Reactions: as17 and bolcic
Woooow !!! Kakva utrka :eek: Bravo MotoGP !!! 💪 💪 💪

Ne znam kako ce kolege iz odjela za statistiku broja pretjecanja ocjeniti ovu utrku, ali mislim da ovo sto imamo priliku svjedociti je najvisa kvaliteta moto utrka koju smo vidjeli u jako jako dugo vremena. 7 vozaca zavrsavaju 27 krugova dugu utrku kraljevske klase unutar 0,8 sekundi :eek:

Zare prema mojoj prognozi najbrzi vozac, ali sa onakvim kiksom na startu i padom na 18. mjesto stvarno nema opravdanja. Tko zna, mozda je imao nalog da drzi Fabia u vidokrugu :mrgreen:

CC muha najbrza klavijatura :eek: Izgleda da je lani Eurosong stvarno bio na svom maksimumu i sada ce trebati vremena za sakupiti sve kockice i pokusati nesto spasiti za slijedecu sezonu. Nisam siguran koliko im je jos Pedra ostalo za otpustiti zbog "krivog tlaka u gumama".

Djokica neprepoznatljivo razuman, fer i kooperativan. Mislim da ce mu ove ekonomske izbjeglice iz Honshua slijedece sezone biti pa mozda i najbolji kolege koje je imao do sada. Osobito fenomenalni Rins. BRAVO !!!🏆

Rijetko se odusevljavam uspjesima 10. mjesta, ali BBB decko je izvlacio apsolutno sve moguce i nemoguce iz alpskog produkta (y)

Vise nego ocito da niti krila niti rogovi niti elektronika, a najmanje partija su uzrok problema dosadnih utrka. Jedini problem dosadnih utrka smo mi razmazeni ekonomski razvijeni svijet koji odgajamo potomke tako kako odgajamo i da ih uopce ne zanimaju moto utrke i zato GP svijet mora bjezati na neke totalno bezdusne staze gdje najcesce nema niti publike, niti se moze proslavljati sampanjcem pobjeda niti se moze pretjecati. I vozaci i motori su na najvisoj razini ikada. Bravo MotoGP!!!
 
Brutalna trka, prenapeto za gledati.
Drago mi je za suzuki ali MM i dalje grebe jako respect