14-15.07.2006. MK STRMAC-DIABLO Nova Gradiška, Strmac

Added to Calendar: 14-07-06, 15-07-06

moover said:
A onaj u gornjem lijevom ćošku?  :mrgreen:

Meni bilo zakon na susretu... hrpa Požežana, bendovi super, hrana, piće, igre... atmosfera... ekipa.... dolazim i nagodinu sigurno...  (y)
Mi se zadržali jako kratko pa nismo atmoseferu ni doživjeli kak treba ali i to kratko je bilo  (y)
 
moover said:
A onaj u gornjem lijevom ćošku?  :mrgreen:

Meni bilo zakon na susretu... hrpa Požežana, bendovi super, hrana, piće, igre... atmosfera... ekipa.... dolazim i nagodinu sigurno...  (y)

šta si igrao košarku :misli:  :mrgreen:
 
Žao mi je šta nisam navratio, a bio sam jako blizu...
 
Evo ja jučer napokon stigla sa svoje turneje koja je započela dva dana prije Strmca....

Naime, bila sam tamo u petak i bilo je odlično, samo..... ubilo me ono ožujsko!!!!!  :x
Da je bilo karlovačko, vjerovatno ne bi umirala ujutro.... :mrgreen:

Šao mi je što nije objavljeno više slika.... pošto se ja ne služim digitalcem, ne mogu još ništa staviti..... :(
Sve u svemu, u petak je bilo odlično i žao mi je što nisam mogla ostati u subotu, ali išla sam u Novi Travnik na susrete gdje su me dočekali kaštelani pa smo u nedjelju ravno za Kaštela.....

Pozdrav svima koje sam srela u petak na Strmcu!!!!!  (y)

p.s. i onom dečku koji je mjenjao majicu samnom.... :mrgreen:
 
sssss said:
Evo ja jučer napokon stigla sa svoje turneje koja je započela dva dana prije Strmca....

Naime, bila sam tamo u petak i bilo je odlično, samo..... ubilo me ono ožujsko!!!!!  :x
Da je bilo karlovačko, vjerovatno ne bi umirala ujutro.... :mrgreen:

Šao mi je što nije objavljeno više slika.... pošto se ja ne služim digitalcem, ne mogu još ništa staviti..... :(
Sve u svemu, u petak je bilo odlično i žao mi je što nisam mogla ostati u subotu, ali išla sam u Novi Travnik na susrete gdje su me dočekali kaštelani pa smo u nedjelju ravno za Kaštela.....

Pozdrav svima koje sam srela u petak na Strmcu!!!!!  (y)

p.s. i onom dečku koji je mjenjao majicu samnom.... :mrgreen:
,,mislim ono,,ak će ti što pomoći ove fotke,,je da su više s privatnog tuluma,,također na Strmcu,,al ima svega,,ima i straš još fotki,,pa ak oš,,možemo ti spržiti  :mrgreen: ,,mislim CD,,pa ti ga na nekim od sljedečih susreta uručimo  (y) :piva:
,,,evo link
http://www.pozezani.com/pz/index.php?option=com_zoom&Itemid=30&catid=110
 
Zorro said:
,,mislim ono,,ak će ti što pomoći ove fotke,,je da su više s privatnog tuluma,,također na Strmcu,,al ima svega,,ima i straš još fotki,,pa ak oš,,možemo ti spržiti  :mrgreen: ,,mislim CD,,pa ti ga na nekim od sljedečih susreta uručimo  (y) :piva:
,,,evo link
http://www.pozezani.com/pz/index.php?option=com_zoom&Itemid=30&catid=110

e, hvala....  :mrgreen:
kako mi se čini, sve su slike od subote, ali nema veze, drago mi je pogledati ih!!!!!