14.-16.07.2006. MK SKUNKS - Pula

Added to Calendar: 14-07-06, 15-07-06, 16-07-06

Ibiza

Administrator
III. Skunks Party - Pula

Info: 098/994-6274 (Siki)
skunks @ email.t-com.hr

www.mkskunks.tk
 
Admin said:
III. Skunks Party - Pula

Info: 098/994-6274 (Siki)
skunks @ email.t-com.hr

www.mkskunks.tk
ide tko?? nevjerujem da je 0 poruka..evo nas par krećemo danas u 17.00..
 
u najavi moto susreta mk skunks nije bilo niti jedne poruke od prvog mjeseca..tako da sam otvorio novu temu,ali vjerijatno jako kasno,no dobro..svejedno..eto nas par kreće u 17.00 prema Puli..pao dogovor maloprije  (y) pa ako je kome dosadno pridružite se! nazvao sam i provjerio..susret je u tijeku  (y)
 
bili i vidjeli! mislim da se ovako nešto još nije dogodilo na moto susretu..znam ja nabosti :mrgreen:
došli oko 19 sati..otišli u premanturu(čitaj prema-turu  :jesus:)..popili pivkana i stresli hamburger te se vratili u kamp. Skupilo se bikera,tako..osrednje. evo fotka sa početka
 
malo smo otišli prileć kraj šatora..pao je već mrak..kad najednom su se počeli paliti motori..masovno izlaziti iz kampa..mislili smo noćna vožnja,pogotovo kada smo vidjeli rotirke..ali kada su rotirke došle bliže..a ono vatrogasci..pa drugi..pa još..mi se okrenemo prema šumi..a ono GORI ŠUMA..GORI BOROVINA  :shock: :shock:
svi motore van..do ruba mora..pa dok je poharalo vratili se napraviti par fotki
 
e onda je bilo pitanje poslije par piva kamo sada :misli: našli smo jazbinu do 3 ujutro u nekakvom klubu ZEN ..pa poslje toga otišli na golo noćno kupanje u pješčanu uvalu..tamo i zaspali (y)
bogme..bilo je živo!!
 
a niste pomiogli gasiti požar?  :mrgreen:  :jesus:
 
Easy Riders MC said:
Ma kakav pozar. Jesi li video one devojke kako plesu? Ma oni su zaboravili na pozar, oni su gasili sebe  :LOL:
a čitam,noćno kupanje,pivkan,..mrle sa buldogom još uvjek spava  :mrgreen: