14.5. Valpovo dvorac, Adrenalin rock fest

GSX1300R

New member
Nije moto susret, niti party, ali biti će motora. Sviraju provjereni bikerski bendovi: Opća Opasnost, Livio Berak trio, Off duty i Wasted generation. Program počinje od 20h do 2 otprilike. Prostor je odličan za dobar party, pa tko još nije bio ovdje neće požaliti ako dođe. Biti će dobra ugostiteljska ponuda. Bikeri imaju FREE upad.
 
hm!!! :misli:  zanimljivo!!!  (y)
ni neznam šta mi se dešava u dvorištu!!! :shock:
 
Evo jedan nedovršen plakat. Ja sam mislio da već svi u Valpovu znaju za ovo, a ništa morat ću onda malo bolje to izreklamirati :mrgreen:


 
GSX1300R said:
Evo jedan nedovršen plakat. Ja sam mislio da već svi u Valpovu znaju za ovo, a ništa morat ću onda malo bolje to izreklamirati :mrgreen:

Evo ja sam nekoliko km od valpova pa ne znam za tu manifestaciju! :mrgreen:
 
Pošto su me iz MK 2 Grada ispljuvali na mrtvo  (y) što sam htio naplatiti bikerima pol karte, za sve bikere FREE ulaz.
 
GSX1300R said:
Pošto su me iz MK 2 Grada ispljuvali na mrtvo  (y) što sam htio naplatiti bikerima pol karte, za sve bikere FREE ulaz.
:shock:  (y) Znao sam ja da će i od njih kad-tad biti nekakve koristi  :jesus:
 
GSX1300R said:
Pošto su me iz MK 2 Grada ispljuvali na mrtvo  (y) što sam htio naplatiti bikerima pol karte, za sve bikere FREE ulaz.

Jel oni koji nisu bikeri, a voze i imaju motore moraju onda platit pola il cijelu ili su friiiiii    :misli:  :mrgreen:
 
KING RR said:
Jel oni koji nisu bikeri, a voze i imaju motore moraju onda platit pola il cijelu ili su friiiiii    :misli:  :mrgreen:
:shock:  :misli: Evo podloge za najmenje 5 stranica rasprave  :LOL:
 
KING RR said:
Jel oni koji nisu bikeri, a voze i imaju motore moraju onda platit pola il cijelu ili su friiiiii    :misli:  :mrgreen:

Ovako šta samo drot može napisati  :LOL:
 
robspolj said:
:shock:  :misli: Evo podloge za najmenje 5 stranica rasprave  :LOL:



:mrgreen:



rajicsb said:
Ovako šta samo drot može napisati  :LOL:


Raja gle    :prsti:    :jesus:  :LOL:  :LOL:  :LOL:



Btw : al ujedno se postavlja niz podpitanja, npr. : jel skuter motor  :mrgreen: i ako je, dal kao takav spada u bikere  :misli:  a ako nije dal plaća pola ili cijelu  :misli:  šta sa RRejseRRima oni nisu bikeri  :misli:  itd. itd. itd.    :mrgreen:
 
Aj ne brinite ništa, biti će skener na ulazu koji odmah detektira NEbikere i šalje ih na ulaz za civile :mrgreen:
 
Isprika Bullsima na terminu festivala, ovo organizacijski nema veze s MK 2 grada, a koliko znam dosta ih ide u Pleternicu. Ovo je više jedan fancy festival za curice, di bikeri imaju samo free upad. Cijene hrane i pića će biti vrlo ok.
 
GSX1300R said:
Isprika Bullsima na terminu festivala, ovo organizacijski nema veze s MK 2 grada, a koliko znam dosta ih ide u Pleternicu. Ovo je više jedan fancy festival za curice, di bikeri imaju samo free upad. Cijene hrane i pića će biti vrlo ok.

a uvijek se može napraviti turneja, petak pleternica, subota valpovo  (y) :mrgreen:

rajicsb said:
Ovako šta samo drot može napisati  :LOL:

haha  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Evo malo slika za one neupućene, valjda jedno od najboljih mjesta za rock festival, ali tek ako budem stavio slike valpovačkih cura, onda ćete vidjeti što su turističke znamenitosti :mrgreen:


















 
GSX1300R said:
Pošto nisam mogo odolit, evo jedna iz mog kvarta  :mrgreen:


Ako ona naplačuje upad ja kupujem 2 karte  :mrgreen:
 
GSX1300R said:
Sad si mi dao dobru ideju  :mrgreen:

Znaš da uz te dve plačene karte nisu samo karte  :mrhappy: