14.Moto susret Senj 02.-04.06.2023.

karadolo46

Well-known member
Dakle kao i prijasnjih godina prvi vikend u 6.mjesecu akcija 😁

Lokacija: Sveti Juraj, glavna riva

Muzika:
-petak 02.06. Tamburaski sastav Crescendo
-subota 03.06. - Ricover band
- heavy metal sastav Živo blato + gost Siniša Vuco


Ostali detalji uskoro!

👍
 
Da da ... Dolazim u cetvrtak...
 

Attachments

  • Screenshot_20230418-224904~2.png
    Screenshot_20230418-224904~2.png
    68.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: s2r
jel ovo neka zajebancija ili??
ne moze biti istina da na moto partiju svira tamburaski sastav.,sigurno je neslana sala.


Oni sviraju zadnjih tri-cetiri susreta u petak...

Sviraju sve zivo i uvik bude odlicna atmosfera uz njih...

Dodi petak pa da ih cujes 👍
 
  • Like
Reactions: DacMan
Sta fali tamburasima...sta bi trebao biti KISS...


 
  • Like
Reactions: karadolo46
Oni sviraju zadnjih tri-cetiri susreta u petak...

Sviraju sve zivo i uvik bude odlicna atmosfera uz njih...

Dodi petak pa da ih cujes 👍

sve pet i nemam nista protiv takve glazbe ali da dodjem na moto party di mi svira takva muzika istog trena bi otisa ca,jasno mi je da ima ljudi koji vole tu glazbu i to je ok ali smatram da moto party nije za takvu muziku iako je pravo kluba da odluci tko ce svirati makar to bila i maja suput,ali kako sam kazes ako bajkeri gore zadnjih nekoliko godina to vole..a uzivajte.

moj post nije nikakav hejt i slicno prema klubu samo me iznenadio izbor benda i to je to.;)
 
  • Like
Reactions: Octane
sve pet i nemam nista protiv takve glazbe ali da dodjem na moto party di mi svira takva muzika istog trena bi otisa ca,jasno mi je da ima ljudi koji vole tu glazbu i to je ok ali smatram da moto party nije za takvu muziku iako je pravo kluba da odluci tko ce svirati makar to bila i maja suput,ali kako sam kazes ako bajkeri gore zadnjih nekoliko godina to vole..a uzivajte.

moj post nije nikakav hejt i slicno prema klubu samo me iznenadio izbor benda i to je to.;)

Kuzim sto si htio reci

A gle.. to smo pred par godina probali s njima u petak i stvarno se pokazalo ko ok izbor... a i s obzirom da je susret u centru mjesta skupi se i ostale ekipe pa se napravi dobar stimung za petak s obzirom da glavnina moto ekipe se skuplja subotu u toku dana...

"Tamburaski sastav" je u nazivu grupe pa ovako na prvu cudno zvuci ali ekipa svira tako rec sve od reda
 
Kuzim sto si htio reci

A gle.. to smo pred par godina probali s njima u petak i stvarno se pokazalo ko ok izbor... a i s obzirom da je susret u centru mjesta skupi se i ostale ekipe pa se napravi dobar stimung za petak s obzirom da glavnina moto ekipe se skuplja subotu u toku dana...

"Tamburaski sastav" je u nazivu grupe pa ovako na prvu cudno zvuci ali ekipa svira tako rec sve od reda

ove godine ne mogu doci ali kad budem mogao izbjegavat cu petak.:mrgreen:
 
Generalno ,dolazim uvijek isključivo radi prijatelja koje poznam ,radi ekipe s kojom se družim,ponekad vozim i kojima se veselim kad se sretnemo.Nek svira tko svira,za svakog se uvijek nađe nešto što mu odgovara.Nek svaki klub odlučuje tko će biti zabavljači,a i što je profitabilno.Ne moraju biti striktno etablirani sastavi koji mi iskreno već polako idu na živce.🏁😎🍹
 
  • Like
Reactions: karadolo46