14.Moto susret Senj 02.-04.06.2023.

jel ovo neka zajebancija ili??
ne moze biti istina da na moto partiju svira tamburaski sastav.,sigurno je neslana sala.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

jedna od glupljih stvari je da na moto susretima sviraju isključivo rock bandovi, pa ne slušaju svi koji voze motor samo rock i isključivo rock
 
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

jedna od glupljih stvari je da na moto susretima sviraju isključivo rock bandovi, pa ne slušaju svi koji voze motor samo rock i isključivo rock

mozda ja iden na krive moto partye pa nisan nigdje vidio da se pusta rave-techno muzika ili zavijaju klape,svira miso kovac cover bend,dubrovacki trubaduri,zagorske popevke,tedi spalato,jimmy stanic,cajke kao ceca,dara bubamara itd..
zamisli veselja kad bi na binu nekog moto kluba izasao jimmy stanic i zavijao cilu vecer "moja kobila suzi"
 
  • Like
Reactions: Octane
Istina Dusko Lokin bi se bas uklopio u okruzenje 🥸
A gdje sam ja spomenuo Duška Lokina??

mozda ja iden na krive moto partye pa nisan nigdje vidio da se pusta rave-techno muzika ili zavijaju klape,svira miso kovac cover bend,dubrovacki trubaduri,zagorske popevke,tedi spalato,jimmy stanic,cajke kao ceca,dara bubamara itd..
zamisli veselja kad bi na binu nekog moto kluba izasao jimmy stanic i zavijao cilu vecer "moja kobila suzi"
Ti se sad isprdavaš iz raznih izvođača a ja sam samo napisao da ne slušaju svi koji voze motore i dođu na moto susret isključivo rock pa mi je super da su tu tamburaši.
 
Pa reko si ne slusaju svi Rock,pa sam pomislih Dusko Lokin bi bio bas cool...a sta ne pase ti rock ne pase Duskic...sta onda mozda Đej Zlo???

Pa normalno da je rock na svim motosusretima svugdje po svijetu,zamisli sad susret u Austriji i dodju ti oni u lederhozeima i jodlaju pored striptizeta,ajme majko miline...tako isto nesto dodju tamburice pa nisu to Đakovacki vezovi jbt pa je netko dosao poćerati Riđana....al sta ja znam sta je popularno u danasnje moderno doba :mrgreen:
:rolleyes:
 
  • Like
Reactions: bojan and Machina R
Cijelu frku sam napravio sto sam stavio ispred Crescenda " tamburaski sastav" ... tako im i stoji ali decki sviraju sve zivo... 😁

Da sam znao da ce se tolika frka dignuti bio bi samo stavio grupa Crescendo
 
Ti se sad isprdavaš iz raznih izvođača a ja sam samo napisao da ne slušaju svi koji voze motore i dođu na moto susret isključivo rock pa mi je super da su tu tamburaši.


ne sprdam se nego ti samo pokusavam objasniti kako bi bilo da izvodjaci koje sam spomenuo ali i neki drugi slicni sviraju na moto susretu,nisam ni ja zagrizeni ljubitelj rocka,metala i slicno i slusam svasta i nisam ogranicen samo jednom vrstom muzike ali kad je moto party u pitanju nema nista bolje od rocka,hard rocka ili heavy metala i svirke uzivo.
 
  • Like
Reactions: bojan
Prdnuh...sory...
 
I to vjerovatno nekog trasha od tri akorda tipa ac dc ili zz top.
Koji u pijanu glavu neobrazovanog čoperaša lakše se štema?
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Cijelu frku sam napravio sto sam stavio ispred Crescenda " tamburaski sastav" ... tako im i stoji ali decki sviraju sve zivo... 😁

Da sam znao da ce se tolika frka dignuti bio bi samo stavio grupa Crescendo
Ako budem mogao dođem ja na tamburaše :ROFLMAO: :ROFLMAO: (y)
 
da... i ja bi išao više na bikijade i seoske sajmove da tamo dok jedem janjetinu, ločem pivo, derem kapulicu svira death metal... zašto tamo mora svirat uvik tomson i mišo kovač? i tamburaši, nekad i klape...
 
Neće ni ovdje drmat tambura 3 dana.
Ako bi netko pustio malo cepelina na nekoj tamburijadi, nema veze
 
ne nego ovdi neko govori da mu je glupo na moto partiju slušat rokenrol, pa kakav takav bend da svira i kako kažete neobrazovanim čoperašima...inače nisam čoperaš al nevolim nikakve etikete...nema veze.
ko želi nešto drugo ode negdi drugo, al moto parti se zna šta je šta se muzike tiče...
inače na moto parti najmanje idem zbog muzike i onih bijednih cura što se polugole izvijaju po šipkama i kavezima, al to je ta kulisa i meni je to ok...da mi išta smeta od toga ne bi dolazio...idem vidit ljude, popričat i družiti se... ako me neke pjesma pogodi malo zaplešem i to je to...
nedavno sam bio u češkoj na partiju, i svirali češki punkeri, pivaju na češkom. meni bilo super, a kurca ne razumim šta pivaju, al lipo meni. i nakon njih Maiden tribute band... bolji su mi bili češki punkeri... vrh.
 
Samo nek je tambure i rakije,a manje znojnih muškaraca u koznatim prslucicima!
 
Ne ne ne ne Karandolo predlažem za sljedecu godinu susret da saperete ljagu... znači:

"PRVI HRVATSKI ANTIBAJKERSKI MITING"
Moto mitinga -- " kad vidiš krivinu povećaj brzinu"

Sviraju:
Petak legendarni hard rock bend "Otvoreni prijelom feat Crni asfalt uz poznate hitove "poljubil sam rizol" i "sa 200 po burek"

Subota poznati legendarni hard core bend na ovim prostorima "Oduzimanje prednosti" sa svojim poznatim hitovima "nemam za regu" i "prekoracenje brzine"

Moto igre: Ostani bez dozvole i koliko najbrze mozes kroz naseljeno mjesto.

Bogate nagrade : 1 nagrada- pola gajbe pive
2. Nagrada- lepinja sa 9 cevapa i pivo 0.4 dcl po cijeni od 0.5 dcl.

Na susret mogu uci samo raceri bez nosaca tablice i zadnjim slikom ostali parkiraju vani....


Jel je ovo dovoljno hard ??🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Izgleda da nekima i na Piru svira Kiss...Punk,oli rocl-roll... ko to vise slusa...