15-16.04.2006. HOLLISTER MC MOSLAVINA Ivanić Grad

Added to Calendar: 15-04-06, 16-04-06

Ibiza

Administrator
HOLLISTER MC MOSLAVINA
6th Wild Spring Run - motocross staza pokraj Ivanić Grada
Info: 091/788-3917 (Dudo),
091/506-1274 (Psiho)
hollistermc.moslavina @ inet.hr
 
jel to tam u Križu?    bi se i mogli vidit tam
 
,,,što je na programu :?
,,,ak bu gute vrijeme,,vjerojatno dojaha nešto požežana :)up
 
toldi said:
Jedino je bed kaj je Uskrs... :misli:

zašto bed ? savršeni izgovor za ne biti doma sa hrpom rodbine koja te maltretira !!! debele tetke koje ne propuštaju priliku pitati "a kad se ti misliš udat ? ja sam u tvojim godinama imala već troje djece !!!" , ostali koji pričaju u glas i niko nikog ne sluša, a hrana naravno NIJE dobra, jer bi oni to napravili bolje !
pa ako se moram već napit, radije bi da to ne bude od muke, već iz gušta - znači, vidimo se u Ivaniću. Platim pivu onome koji ode na stazu s cestovnim motorom, da se imamo kome smijat..... ili da platim par piva prije, pa vas neće trebat ni nagovarat ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
kakav je uopće program u nedjelju? na svim motosusretima piše i nedjelja a nedjeljom ne bude ništa nego ujutro razlaz
 
Nike said:
kakav je uopće program u nedjelju? na svim motosusretima piše i nedjelja a nedjeljom ne bude ništa nego ujutro razlaz

djelit ce djabe tablete za glavu  :mrgreen:
 
Iwa said:
zašto bed ? savršeni izgovor za ne biti doma sa hrpom rodbine koja te maltretira !!! debele tetke koje ne propuštaju priliku pitati "a kad se ti misliš udat ? ja sam u tvojim godinama imala već troje djece !!!" , ostali koji pričaju u glas i niko nikog ne sluša, a hrana naravno NIJE dobra, jer bi oni to napravili bolje !
pa ako se moram već napit, radije bi da to ne bude od muke, već iz gušta - znači, vidimo se u Ivaniću. Platim pivu onome koji ode na stazu s cestovnim motorom, da se imamo kome smijat..... ili da platim par piva prije, pa vas neće trebat ni nagovarat ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...ak mi neko da kljuceve svog motora, ja bum probal...  :mrgreen:
 
Iwa said:
zašto bed ? savršeni izgovor za ne biti doma sa hrpom rodbine koja te maltretira !!! debele tetke koje ne propuštaju priliku pitati "a kad se ti misliš udat ? ja sam u tvojim godinama imala već troje djece !!!" , ostali koji pričaju u glas i niko nikog ne sluša, a hrana naravno NIJE dobra, jer bi oni to napravili bolje !
pa ako se moram već napit, radije bi da to ne bude od muke, već iz gušta - znači, vidimo se u Ivaniću. Platim pivu onome koji ode na stazu s cestovnim motorom, da se imamo kome smijat..... ili da platim par piva prije, pa vas neće trebat ni nagovarat ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ha,hahaha, na prvu mi se učinilo da mene pitaš kad ću se udat!!!! :LOL: :LOL: A jesam budala...
Vidimo se u subotu, plaćaš pivu! :wink: :mrgreen:
 
MM TEAM  (MUS I MILE) je dao sve od sebe da odjavi jugića za sva vremena .....


http://img458.imageshack.us/my.php?image=imgp34919mx.jpg

http://img527.imageshack.us/my.php?image=imgp34955fk.jpg

znala sam da će neko otić na stazu  :LOL:  :LOL:  :LOL: