15.16. i 17. 6. 2012.MK "IL PARADISO"I SARAJEVO

PEDJA SOKO

New member
6.Medjunarodni moto skup u I.Sarajevu ove godine ce se odrzati od 15.6.do 17.6(juni)2012.na novoj lokaciji,Sportski centar "Slavija" u Lukavici.Prostor jako lijep sa dosta hladovine i zelenila,vidjecete.
Dosta dobre zabave i opustencije, kao i obicno kod nas, je garant dobrog provoda!
Dobro dosli!
 
PEDJA SOKO said:
Koncert" Vatreni poljubac"!
Pogledao ih lani u Sinju,još uvijek  (y)
 
Odličan susret! Vidimo se i ove godine!
 
SOKOLE momčino nevidjeh te u Prnjavoru da popijemo poneku,zbog obaveza na drugoj strani nemogu vas posjetit ali zato svima koji prate ovu temu mogu preporučiti PRAVAC SARAJEVO,tamo vas očekuju izuzetni ljudi(nikada neću zaboraviti vašu gestu nakon pogibije Tomislava, bikera iz Slav.Broda na povratku sa vaše motorijade).
 
BEŠO - SB said:
SOKOLE momčino nevidjeh te u Prnjavoru da popijemo poneku,zbog obaveza na drugoj strani nemogu vas posjetit ali zato svima koji prate ovu temu mogu preporučiti PRAVAC SARAJEVO,tamo vas očekuju izuzetni ljudi(nikada neću zaboraviti vašu gestu nakon pogibije Tomislava, bikera iz Slav.Broda na povratku sa vaše motorijade).
E prijatelju,u Prnjavor nisam dosao jer sam isao u ULCINJ(Monte Negro),a mi se vidimo nekom drugom prilikom!
Pozdrav!
 
Za bajkere koji dolaze iz pravca Zenice,najlaksi put za naci Moto kamp je da prate putokaz Aerodrom Sarajevo i putokaz Foca,a po cesti ce biti ocrtano gdje treba voziti do nas,tako da nije mudrost doci vrlo lako!
Pozdrav
 
Bajkeri su jos od juce poceli dolaziti,pa je sinoc bio bas dobar party! :azn:
Do kasno u noc,tj.do ranih jutarnjih sati je trajala zabava,tako da se kontinuitet prenosi za danas!
Dobro dosli!
 
Drago mi je sto vam je bili OK,izvinite na propustima,ali ispravicemo ih u buducnosti!
Pozdrav svim momcima,i djevojkama naravno!