16-18.06.2006. ROOSTERS MC - Koprivnica

Added to Calendar: 16-06-06, 17-06-06, 18-06-06

Ibiza

Administrator
ROOSTERS MC Koprivnica
9. Rooster's Moto Meeting - jezero Šoderica kraj Koprivnice
Info: 048/622-191 (Žika),
098/384-463 (Marcel),
098/406-195 (Neven)
www.roosters.hr
 
Pitbull said:
E a da vidim kolko vas bu s foruma došlo u KC jer ja sam kod vas bil!  (y) :jesus:
,,,neznam točno što me prošle godine spriječilo(možda loše vrijeme)  :misli:
,,,ćuo sam od frenda(Zvoco iz PŽ) koji je više puta bio tamo da je "zakon"  (y) ,,mislim da ove godine dojaham garant,,naravno uz lijepo vrijeme :)up
 
Zorro said:
Medo said:
Ja dolazim ako bude dobro vrijeme!
,,mislim da ove godine dojaham garant,,naravno uz lijepo vrijeme :)up

pa ljudi, zar vi nikada niste pokisli??? vrijeme i nije neki izgovor da se ode bilo kud na susrete (osim u ekstremnim uvijetima, ali od malo kiše i prohladnog vremena nitko još nije umro...)!!!!  :jesus:
 
Bil sam u KC i bilo je super(predprošle godine).Lani mislim da sam šljkal,pa nisam išel :( .Kaj se tiče kiše,pa nismo od šećera da se rastopimo, :wink: ne?Najjače mi je kad me pola sata od doma onak pošteno otušira :mrgreen:,a ja se pravim ko da se to mene ne tiče :jesus:.Vidimo se  (y) .Bok.
 
u prošle godine sam bio 2 dana,al malo su strogi ovi na ulazu,nedaju ufurati pivu.........to im zamjeram!!
 
Koko said:
Kaj se tiče kiše,pa nismo od šećera da se rastopimo, :wink: ne?Najjače mi je kad me pola sata od doma onak pošteno otušira :mrgreen:,a ja se pravim ko da se to mene ne tiče :jesus:.Vidimo se  (y) .Bok.
to je to.... (y)
 
zeto said:
u prošle godine sam bio 2 dana,al malo su strogi ovi na ulazu,nedaju ufurati pivu.........to im zamjeram!!
Pa ostaviš vani i netko ti prebaci preko ograde.....  :drunk:
 
Karabaja said:
Pa ostaviš vani i netko ti prebaci preko ograde.....  :drunk:

to smo radili,pa su nas opet skužili,imali se neke jebene redare.........sve pod strogim nadzorom,pa smo pivu ipak morali popiti vani uz jezero.......bez brige,nije se bacilo  :mrgreen:
 
Ibiza said:
ROOSTERS MC Koprivnica
9. Rooster's Moto Meeting - jezero Šoderica kraj Koprivnice
Info: 048/622-191 (Žika),
098/384-463 (Marcel),
098/406-195 (Neven)
www.roosters.hr
ohohooo...ove godine dolazim!!! pošto mi je punica iz djurdjevca..a mislim da je taj vikend i picokijada...dolazim!!! nek mi se jave na PP oni koji kreću iz Rijeke gore,a more i oni putem...čekato sa pivkanom  :mrgreen: (y)
 
zeto said:
u prošle godine sam bio 2 dana,al malo su strogi ovi na ulazu,nedaju ufurati pivu.........to im zamjeram!!

pa ja sam uspel prošle godine dopelat nutra, lepo u ruksaku i motorom nutra. niko me nije niš
pital. nisam čuda nosil jer sam išel v noči doma (petak) radi posla, al sam si pivu donesl nutra.
 
za vikend najavljuju dobro vrijeme...
untitled3vk.png
 
Ovaj vikend mora biti ljepo vrjeme zadnja dva vikenda sam zapamtiujo po kisi i ogromnom blatu u sisku  :peace:
 
Kad je trka ubrzanja i gdje?