16-18.06.2006. ROOSTERS MC - Koprivnica

Added to Calendar: 16-06-06, 17-06-06, 18-06-06

Onda se skupimo i idemo tražiti Vladeka.  :mrgreen:
 
Tajnica said:
:LOL: :LOL:

Kak znaš?  :LOL:

Nego, ovaj, khm.......pa bude dobro i u KC! A da ipak dođeš? Il' ćemo mi svi morati i u Vž na susrete?  :misli: :mrgreen:





"ispred"  :mrgreen:

ne svi

samo ženski dio  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Karabaja said:
Onda se skupimo i idemo tražiti Vladeka.  :mrgreen:

ja idem sutra pa ga budem potražila da popijem to pivo....bas je sad prošla ekipa s prekonekoliko RRova kroz Vt...Požega tablice...mislim da idu u Kc...možda je i netko od forumaša u pitanju  :misli: :misli:
 
speed attack said:
ne svi

samo ženski dio  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:misli: Misliš da bi ti to mogao sve ugostiti, nahraniti, napojiti...........itd....... :mrgreen:



Da priredim ekipu... :misli:
 
Tajnica said:
:misli: Misliš da bi ti to mogao sve ugostiti, nahraniti, napojiti...........itd....... :mrgreen:



Da priredim ekipu... :misli:
(y) (y) :peace: :ludjak: :ludjak: :ludjak:
 
speed attack said:
(y) (y) :peace: :ludjak: :ludjak: :ludjak:

:shock:

Uf, koji brijač, a javim se onda prekosutra.............kad ispipam kako dišu......... :mrgreen:
 
Akasha said:
ja idem sutra pa ga budem potražila da popijem to pivo....bas je sad prošla ekipa s prekonekoliko RRova kroz Vt...Požega tablice...mislim da idu u Kc...možda je i netko od forumaša u pitanju  :misli: :misli:
,,,moji požežani kreču sutra ujutro,,ja oko 11-12 (i stižem ih pred Koprivnicom  :mrgreen: )
,,,Avatar sam "ich" 8) ,,ampak netko želi popiti :piva: s mene (i bambus s hanuma),,,nek prvo upozna Tajnicu,,pa vas ona bu upoznala s mene  :mrgreen:
,,,sretno svima,,ne ići pijani i umorni kući,,ostanite đonjat kak i ja  (y)
 
Zorro said:
,,,moji požežani kreču sutra ujutro,,ja oko 11-12 (i stižem ih pred Koprivnicom  :mrgreen: )
,,,Avatar sam "ich" 8) ,,ampak netko želi popiti :piva: s mene (i bambus s hanuma),,,nek prvo upozna Tajnicu,,pa vas ona bu upoznala s mene  :mrgreen:
,,,sretno svima,,ne ići pijani i umorni kući,,ostanite đonjat kak i ja  (y)


...halllooo!Kaj ste došli doma?Moja ekipa,hvala Bogu,stigla na start motogp,svi na broju i u komadu.Pozdrav svima :hello: .Bok.
 
Hvala svima koji su nas posjetili, uz nadu da se vidimo i dogodine, od ekipe MK ROOSTERS KOPRIVNICA (y) (y) :biker:
 
smiki said:
Hvala svima koji su nas posjetili, uz nadu da se vidimo i dogodine, od ekipe MK ROOSTERS KOPRIVNICA (y) (y) :biker:

Hvala i Vama. :D

Organizacija odlična od-do  (y), pohvale i za zabranu izlaska iz kampa alkoholiziranima.  (y)


Kritika - striptiz - ravan nuli.  :mrgreen:
 
speed attack said:
pa si mogla malo pomoc
da nebude bas "0"
:mrgreen: :mrgreen:

Vidi ovoga što vreba, ko kobac :LOL: :LOL:

E, da...............slične smo - pa nebi pomoglo. :LOL:


Ma neeeee, izašle 2 cure, odplesale uz 1 pjesmu i kraj............ :shock:


 
Tajnica said:
Vidi ovoga što vreba, ko kobac :LOL: :LOL:

E, da...............slične smo - pa nebi pomoglo. :LOL:


Ma neeeee, izašle 2 cure, odplesale uz 1 pjesmu i kraj............ :shock:

pa mozda bi ti dulje plesala :mrgreen: :mrgreen:
 
speed attack said:
samo plesi :mrgreen: :mrgreen:

Veliš, a............  :LOL:



...........pleši sa mnom, takva sam i gotovo, pleši sa mnom........................ :mrgreen:

(i sad ću ovo najvjerovatnije pjevati cijeli dan u sebi)  :mrgreen:
 
Tajnica said:
Hvala i Vama. :D

Organizacija odlična od-do  (y), pohvale i za zabranu izlaska iz kampa alkoholiziranima.  (y)


Kritika - striptiz - ravan nuli.  :mrgreen:

slažem se sa svim, (y)
i dodajem da su mogli bar malo veći kamp prostor osigurat.  :palacdolje:

.....muriji svka čast za potez puhanja na izlazu  (y)  :LOL: