17.-19.07.2020. - MotoGP: Gran Premio Red Bull de España - Jerez

Tanka je crta izmedju genijalnosti i gluposti i mnogi ju prekorace 😁
Nije lose za proizvodjaca klavijatura, tri motora u prvih 5 :whistle:
 
Mislio sam da ću svjedočiti najvećem povratku u skorije doba, jbt čovjek je lud. Baš šteta za highside, ali kako je on klasa iznad ovih ostalih, to nije normalno. Samo jbg izgleda da se natuko jako, valjda neće biti kronično nešto.

Fabio čestitke, Taka molio bih te drugi put malo više fighting spirit, trebaju nam bodovi!

ljySLe2.jpg
 
E da..
Fabio zasluzio svaka cast.
Ali sa ovom kamikazom jebote pojeo ih je za marendu hahahahah veceras mogu pocet svi plakati ne bu im lako 😂 😂 😂
 
Ne znam baš...
Ruka mu je čudno visila kad se diga.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Na slowmotionu se vidi kako mu desna ruka lamata u leru 😣 da mu je na početku ukopalo kolo u šoderu bilo bi bolje.
 
Žalosno..Marquez je toliko bolji od ostalih, da imam dojam da bi ih na MZ-u ETZ 250 prošišao..
Doktora u titulama neće prestiči jedino ako ga ozljede uspore, pa ga ovaj žvaljavi Quartararo ispegla par godina..
Prvi put u životu sam navijao za Marqueza..
Čak sam i majicu ispod Rossijeve pripremio :mrgreen:
 

Attachments

  • 20200719_151323_copy_1548x2064.jpg
    20200719_151323_copy_1548x2064.jpg
    123.7 KB · Views: 81
Last edited:
Mislim da se Marquez dobro sjeba bar desna ruka ili rame jbg nije mu to tribalo u ovako kratkoj sezoni
 

Doohan '99, Jerez, highside, samo zavoj prije.
 


Psiho. Mogao je odvoziti utrku uzeti bodove i svakako skinuti rekord Rossia koji mu je toliki trn u oku i ti rekordi. Ovako sada....

Incoming news: possible upper arm fracture for Marc Marquez, according to Alberto Puig. HUGE repercussions for the season #SpanishGP
 
  • Like
Reactions: as17
Ala naprdiste.... A, ruka mu se nije ni ohladila jos. Bice isti za dvije nedelje. Brz oporavak i neka nastavi. Trenutno najbolji GP vozac, i sto je nama publici najbitnije, zbog njega je sada GP zanimljiv. Za klasu je visi iznad svih. Da nije dozivio ovaj high side, ovo bi bila jos jedna od trka u nizu za pamcenje narednu deceniju
 
Za 2 nedilje ce tipkati i slati poruke s mobitela a ne voziti motor nakon loma nadlaktice
 
Ovisi o puno faktora ali ima doktora koji ce se baviti time. Mislim da ga je prednji kotac pogodio u ruku.
Inace, mala sramota koliko ih je sve razvalio.
 
  • Like
Reactions: pikacu79