18.03.-20.03.2022. - MotoGP: Pertamina Grand Prix of Indonesia

Volio bih cuti misljenje naseg uvazenog clana, jednog od rijetkih koji je napravio "Sergej Bupka" high-side na staroj Rijeckoj.
2 su razloga zasto zelim cuti njegovo misljenje.
Jedan, jer ima toliko iskustva, da ce biti zanimljivo cuti.
Drugi, je me zanima tko je imao duzi let, on ili 93? šŸ™ƒ
Kva, kva, kva...

@Pinta 001 JA javi se.
 
Last edited:
Pa nije on upao u tu trku baÅ” s Marsa pa da nije znao da je Rossi u tom trenutku glavni favorit za naslov i da ako ga smeta da će mu na taj način oduzeti naslov. To mu ne može proći ni za prvu utrku ali ajde ako je u prvoj utrci to bila svađa ili obračun na stazi ali zaÅ”to u drugoj utrci nije prestigao J.L? S kim je onda bio u obračunu osim sa Rossijevim brojem naslova?
ZaÅ”to je onemogućavao Pedrosi da prođe J.L?
Tada je itekako bio svjestan da J.L igra samo pobjeda a on se pobrinuo da je dobije.
I ugroziti momčadskog kolegu svojom vožnjom radi nekih drugih interesa govori puno o njemu.
Mozda se namjerno umjesao u borbu za prvo mjesto, ali kao sto rekoh, to je rezultat psiho igrica koje su bile okrenute prema njemu od strane VR, u uobicajenim manirima VR vidjenih u proteklim godinama od strane VR prema njegovim rivalima.
Jer VR nije bilo dovoljno pobjedit, vec je on uvijek htio porazit protivnika. Po tome su mi ostali prvaci u motogp u prednosti u odnosu na VR, ukljucujuci i MM, koji se isto nikad nije igrao s protivnikom u smislu, poraziti cu te, kako na stazi tako i u mediju.
Kad ti mene u mediju nazoves malim shupkom, a na podijumu mi pruzas ruku, sta si ti.
 
Da bi netko pobjedio drugi mora biti poražen. Nisi nikad čitao alan forda vidim...
A ni sa sportom općenito nemaÅ” dodirnih točaka očito. Pa Å”ta bi onda rekao za borilački trash talk a na kraju se zagrle i pruže si ruku, kako sportaÅ”ima i priliči.
 
Mozda se namjerno umjesao u borbu za prvo mjesto, ali kao sto rekoh, to je rezultat psiho igrica koje su bile okrenute prema njemu od strane VR, u uobicajenim manirima VR vidjenih u proteklim godinama od strane VR prema njegovim rivalima.
Jer VR nije bilo dovoljno pobjedit, vec je on uvijek htio porazit protivnika. Po tome su mi ostali prvaci u motogp u prednosti u odnosu na VR, ukljucujuci i MM, koji se isto nikad nije igrao s protivnikom u smislu, poraziti cu te, kako na stazi tako i u mediju.
Kad ti mene u mediju nazoves malim shupkom, a na podijumu mi pruzas ruku, sta si ti.
Gledaj,ja tebi sigurno neću nametati svoje miÅ”ljenje ali mislim da ga imam pravo reći.
Po meni je to najgori potez koji je netko nekome napravio u povijesti. Nikad nisam rekao za M.M da je loŔ vozač,ustvari za mene je odličan,ok po meni malo previŔe agresivan ali odličan i da usprkos teŔkim ozljedama joŔ uvijek ima Ŕansu da prestigne rossia,ali ako nikada ne prestigne Rossia možda je to karma.
Ja osobno mu želim da mu je ovo kraj Å”to se naslova tiče,nemam niÅ”ta protiv da netko skine rossia i netko će kad tad to napraviti ali ne želim da to bude M.M i to radi tog poteza. Vjeruj mi da nisam jedini koji tako misli
 
Sad izmiŔljaŔ Alija, kao da se njega spomenilo? ;)
Generalno je all about business. Tu i tamo se dogodi koje jebanje majke, ali niŔta Ŕto 1-2-5-10 milijuna ne može rijeŔiti.
 
Napisao si pay per view aludirajuci na trash talk zbog gledanosti. Ok ja ti lijepo kazem da trash talk postoji od pamtivjeka i da je hrpa sportasa takva prije meca/utrke a na kraju ce sportski pozdraviti.