18.03.2006. MK RĐAVA ŠKLJOCA - Dišnik, Garešnica

Added to Calendar: 18-03-06

Ibiza

Administrator
Pozivamo Vas na naš 2. Winter party koji će se održati u Dišniku pokraj Garešnice 18.03.2006. godine.
U privitku Vam šaljemo flyer sa pojedinostima o partiju.

Kontakt:
Igor: 098/1964 - 452
Bruno: 098/9061 - 193

Vidimo se!!!​

Skljoca_2006.jpg
 
Zlatni2001 said:
kolko ima od zagreba????

Tričavih 110 kilometara!!! :wink:
 
Zlatko said:
Tričavih 110 kilometara!!! :wink:
,,katastrofa,,bem ti vrijeme,,za popizdit,,,a tak sam se veselio prvim susretima u mojoj blizini,,,nadao sam se do jučer da će se temp. diči bar oko 10°c ,,,al jeb ga,,neće pa neće  :shock:
,,zanima jesu li susreti uopće održani,,,ak jesu ,,kak je bilo ?
 
ja sam bio  subotu navečer do nedjelje ujutro i mogu reč da je bila fešta do jaja! bilo je malo incidenata sa holisterima ali sve je rješeno......... (y)
 
bukva said:
ja sam bio  subotu navečer do nedjelje ujutro i mogu reč da je bila fešta do jaja! bilo je malo incidenata sa holisterima ali sve je rješeno......... (y)
,,incidenata  :misli: :shock: ,,to još nisam doživio na susretima ,,u čem je problem :?
 
bukva said:
ja sam bio  subotu navečer do nedjelje ujutro i mogu reč da je bila fešta do jaja! bilo je malo incidenata sa holisterima ali sve je rješeno......... (y)

U jednom prijateljsko - pijanom naguravanju četvorice kolega, pobrali su putem i curu od jednog člana Hollistera, naravno nenamjerno, ali je grdo izgledalo. Sve se riješilo za 5 minuta.
 
Bio sam, i bilo je ovo kako je reko haponja to sam ja bio pa mu pričao. Bar je cesta bila složena nova do tamo, nije ko prošle godine! A smrzo sam se do jaja i to je to! 8)