2.9.2006. MK "Nightmares" - Oriovac

Added to Calendar: 02-09-06

Ibiza

Administrator
Dana 2.9.2006.godine u disco baru "Rio" u Oriovcu će se održati prvi moto party mladog moto kluba "Nightmares" iz Slavonskog Broda. Program počinje u 20:00, a za vas sviraju bendovi "4 zida" i "Schwortz". Neizostavan je dakako i striptease show. Ulaz se naplaćuje 10kuna, ali samo za muškarce. Pripadnice ljepšeg spola na party ulaze besplatno. Party je humanitarnog karaktera i sav prihod od ulaza ide u humanitarna svrhe.
 
I mi iz N.G. ćemo doći,koliko nas god bude moglo.
Jučer sam dečkima iz Oriovca dala broj od striptizete koju smo mi angažirali,pa valjda će biti ok!
 
oracle said:
I mi iz N.G. ćemo doći,koliko nas god bude moglo.
Jučer sam dečkima iz Oriovca dala broj od striptizete koju smo mi angažirali,pa valjda će biti ok!

a ti si dala? nadam se da je jako dobra kad su odbili cure iz novog sada koje su bile u vukovaru :)
 
:misli: mogao bi i ja naletiti... bar na pivo..  (y)
 
demza said:
a ti si dala? nadam se da je jako dobra kad su odbili cure iz novog sada koje su bile u vukovaru :)
pa nemam pojma zašto su htjeli ovu,dečki su rekli da i nije neka,no oni su htjeli broj od te ribe
 
Bio i ja, bilo dobro, nisam nosio fotić pa vam ne mogu prenijeti atmosferu... hvala Strašu na hamburgeru.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  Pozdrav Demzi!  (y)