2.castrum summer party ,22-24.07.2011

Added to Calendar: 22-07-11, 23-07-11, 24-07-11

castrum

New member
mk castrum riders  novi grad, bih..22-24.07.2011..organizuje 2. moto susret u trajanju od 3 dana..

detaljnije info. naknadno..

info, sem:+387 65 531 858
            +385 98 958 2090

moto susret se odrzava na lokaciji izletiste  motel ADA-RAJSKA PLAZA..10km..od N.Grad prema B.Krupi

petak; docek bikera.....r&r do jutarnjih sati uz pro max band...dobar rostilj i hladno pice :bananapivo: :cool:
subota: slobodne aktivnosti na plazi i kupanje na uni..moto igre..besplatan rucak za goste..dodjela zahvalnica..go go plesacice..i opet r&r do zore uz pro max band i  rock band RED :peace:
DOBRO NAM DOSLI.... :) ))) (y) :) :peace:

+378 65 633 569...motel ADA..za rezervaciju soba
 
Kako stvari stoje navratit ćemo do vas  :021:  na malo druženja i  :piva:    sa limunom  :mrgreen:
 
mrva1 said:
Kako stvari stoje navratit ćemo do vas  :021:  na malo druženja i  :piva:    sa limunom  :mrgreen:
i nećete pogriješiti a ako se sve posloži vidimo se u onoj predivnoj prirodi,pozdrav Jeji a tebe ću kad te vidim-nismo se dugo vidili  ;)  (y)
 
a jel mogu i ja doci  :misli: a oce bit cevapa  :D
 
:cool: Kad se več priča o čevapima, onda čemo i mi navratit. Pa na koje  :piva: .
 
e sad...cevapa bilo ili ne......morat cu doci tamo.... ipak smo susjedi  (y)
 
E nemoj ti sad, bilo čevapa ili ne.
Mi dolazimo, pa čevapi ima da jesu, pa ne bilo kakvi, nego ''čevapi''. :piva: :drunk:
 
ili su cevapi ili nisu  (y) :) jucer sam isao probati . jesu doooobri  (y) a po prici domacina i lokacija je odlicna
samo nisam imao dovoljno vremena da ju obidjem , ali vjerujem im na rijec , bez rezerve  (y)
 
papillon said:
Predivna  (y)

u to ne sumnjam...ali gdje se susret održava???...neka karta do tamo (pritom ne mislim kako doći do novog grada ilitiga bosanskog novog, jer to znam)...
 
od novog grada-bosanskog novog cestom za bos.krupu-bihac..na 10km  sa desne strane kod motela ada  :misli: :) (y)
 
castrum said:
od novog grada-bosanskog novog cestom za bos.krupu-bihac..na 10km  sa desne strane kod motela ada  :misli: :) (y)

(y)
 
bilo je  (y) (y) jos da vrijeme nije usralo i moj pajdo sto je jutros zalego u prvom zavoju  :palacdolje:
sreca sto nije bio trijezan  :jesus: mogo je i gore proci
 
Bilo je 
thumb_up.gif
thumb_up.gif
, samo malo mokro :jesus: , ali speli smo :021:
Puno vam pozdrava iz Slovenije.